ONUR AIR MAAŞLARI SABİTLEDİ…

ONUR AIR MAAŞLARI SABİTLEDİ…

 

Onur Air emekli olupta çalışanların ve İŞKUR’dan işsizlik maaş alma hakkı olup, ancak bu dönemde çalışmak istemeyenleri ücretsiz izne  çıkardı.

Onur Air çalışanlarının maaşlarını şimdilik 2500 TL ye fiksledi. 2500 TL tüm personeli ve yönetim kadrosunu kapsıyor. Kriz bittikten sonra ne olur bilinmez.

Şubat ve Mart aylarında çalışanlara yatırılan 2500 TL nın kriz boyunca devam edeceği gelen bilgiler içerisinde yer almakta..

 

Geri
Etiketler:

26
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
hay nler

Allah yardimcilari olsun …. havacilik sektoru icinde bu kadar ahlaksiz insanlarin oldugunu gormek ne kadar tiksindirici bir durum demekki her aile iyi vatan evlatlari yetistiremiyor 10 yasinda ergen cocugun konusacagi agizla yaziyor Ahlak yoksunlari

Ayıp

Ağzına sağlık. Aynı zamanda bir zamanlar herkesin hayranlıkla izlediği havacılık kültürünün ne kadar ayağa düştüğünü de üzülerek görüyoruz. Bu birazda şirketlerin suçu, ucuz personel diye ucuz insanları doldurdular.

Umarım tüm şirketler bu asrın krizinden mümkün olduğunca az zarar görüp eskisinden daha güçlü yollarına devam ederler.

kına

can atıyorsunuz dimi Onurair ‘ in batması için…

Zaten....

Adamlar normal zamanda bile zar zor idare ediyordu. Sence 4 5 ay bu yüke dayanabilir mi. Umarım batmaz

zatene

Saudia operasyonu yetiyor zaten. 3-4 gün önce yeni bir 330 daha geldi. Diğer yandan Avrupa’nın en büyük operatörlerinden FTI ın yolcularını Almanya’dan Mısır, Dubai ve Kanarya adalarına uçuruyor. Turizm ve Hac yolcusu olduğu sürece bu şirket batmaz. Bu virüs nedeniyle de her şirket nasıl etkileniyorsa o kadar etkilenir.

Wolf

He valla keşke batsa da,
çalışanına bu kadar ahlaksızca, terbiyesizce davranan bir şirket sektörden yok olsa.
Merak etme onun işini başka şirketler kapatır.
Sen de her yerde iş bulursun zaten.
Belli oluyor.

Breaking Bad

Cidde’de yati yapanlarin harcirahlarini da “sifira” sabitledi . Son operasyondan gelip 1 aydir harcirahlari alamayanlar var masallah ..

cpt

süperr daha ne diyelim

Kısa çalışma ödeneği

Bazı arkadaşlar daha hala kısa çalışma ödeneğinin ne olduğumu bilmiyorlar

Büyük Başarı:)

Lütfen Onur Airi sektörde örnek göstermeyin. Aynı ligde oynadığımız bir havayolu değil.

Zayıf Halka

Aslında havacığın çürük halkası

Taner

Niye zorunamı gitti sonuçta insanlar orda ekmek yiyor iyi veya kötü bir havayolu olabilir çok şükür Ekmeğimi oradan kazanıyorum

hay nler

ya bu bos konusanlar sizde ahlak var mi ahlak ???

MAALESEF

Bütün bu aşağıdaki yorumlara, kullanılan dile, işkur , maaş mevzularındaki bilgi düzeyine sahip bu grup maalesef havacılık çalışanı. Maalesef. Dünyadan da şirketlerinden de bir haber. Yok 330 almış , yok FTI mış , yok SAUDIA. Bunlar en iyi dönemindeyken bile hotellere , tedarikçi ve taşaronlara hep borç taktı. Patron çevresindekiler en iyi borç takan yarışı içinde patronun en yakını olma savaşı verdi. İç hatları kapatarak tüm geliri sadece döviz iken , tek TL gideri maaşı kur sabitleyerek hak yedi. Sadece çalışanlara yazık. Şirket sahibi istihdam yaratmış olmaktan ve maaş ödüyor olmaktan haz duyar , çalışan ve ailelerini mağdur etmekten hep… Devamını oku »

cpt

bu kadar doğru yorumları yazdığınız için tebrik ederim

Wolf

Biz havacılar ona aramızda Anırair diyoruz ona.

Troublez

2500 tl güzel para kankaaa

Özgür

“Bazı ahlak nizamları zamanla hasta toplumlar, bazı ahlak nizamları ise zamanla bağışıklığı güçlü sağlıklı toplumlar inşa ederler.” (Edgerton, Hasta Toplumlar)
Corona virüsünün, önceden kronik hastalığı olanları daha fazla etkiliyor olması tezinden hareketle, yaşadığımız toplumunu ne kadar etkileyeceğini önümüzdeki günler gösterecek. “Coğrafya, yaşadığınız toplum kaderinizdir.”

Kovit

2500 güzel para kanka

OHY

E.P ve M.Ö bu paraya calisacakmiiiii!!!!!!