Onur Air, 30 liraya sefer düzenleyip gelirlerini AFAD’a bağışlayacak

Onur Air, 30 liraya sefer düzenleyip gelirlerini AFAD’a bağışlayacak

 

Onur Air, deprem bölgesindeki akrabalarını görmek isteyenler ve Elazığ’dan İstanbul’daki yakınlarının yanına gelmek isteyenler için 29 Ocak tarihinde 30 liraya sefer düzenleyecek. Sembolik bir ücretlendirme yapılan seferin gelirlerinin tamamı AFAD’a bağışlanacak.

Onur Air, deprem sonrası akrabalarını göremeyen veya Elazığ’dan İstanbul’daki yakınlarının yanına gelmek isteyenler için 29 Ocak Çarşamba gününe özel bir sefer düzenleyecek.

30 LİRADAN SATACAKLAR
30 liradan satışa sunulan biletlerin gelirlerinin tamamı operasyon sonrasında AFAD’a bağışlanacak. Onur Air’in biletleri ücretsiz yapmayı planladığı ancak gitmeyeceği uçuşa bilet alanlar olabileceği düşüncesiyle sembolik bir ücret yazmaya karar verdiği öğrenildi.

Onur Air’in internet sitesindeki duyurusu şöyle:

“Deprem nedeniyle akrabalarını göremeyen veya Elazığ’a gidip geri dönemeyen vatandaşlarımız için 29 Ocak Çarşamba gününe İstanbul Elazığ arasında karşılıklı bir sefer organize edilmiştir. Bilet bedeli 30 TL olup, bu uçuşun tüm geliri operasyon sonrasında AFAD’a bağışlanacaktır.”

Geri
Etiketler:

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Teo

Önce onurzade personeli görse teo, kabin personeli inim inim ağlıyor.Tüloş ve saz arkadaşları kabinin sesini duyan var mı? 2 yıllık ikram, uçuş primlerimiz verilmiyor.

Wolf

Sen önce çalışanlarının borcunu öde.

Wolf

Ya bi gitsin yaa.
Köy yanarken saçını tarıyo
Türkiyede doğru dürüst uçuşumu var.
Bi tane iç hat uçuşunu bedava yapsa ne olur.
Adamların reklamını haber diye yayınlıyorsunuz