OBEZ YOLCU YÜZÜNDEN ETİHAD ZORDA.

OBEZ YOLCU YÜZÜNDEN ETİHAD ZORDA.

Obez Yolcu Yüzünden Etihad Zorda.

Obez yolcu yanına düşen iş adamı James Andres Bassos eğrilip büğrülerek yamuk oturunca bel ağrıları başladı. Kabin ekibinden yerinin değiştirilmesini istedi. Ama boş koltuk yoktu. Abu Dhabi- Sydney arasında 14 saat boyunca ağrı ile kıvranan Bassos’un uçuş sonrasında ağrıları kesilmeyince uyku sistemi de bozuldu. Şirket aleyhine dava açarak 227 bin dolar tazminat talep etti. Etihad Havayolları, oversea uçuşlarda boş koltuk olmadığını bu yüzden yardım edemediklerini ifade ederek kendini savundu.

Ancak geçtiğimiz günlerde bir savcı; yolcuya detaylı tıbbi tetkik yapılması konusunda karar verdi. Nasıl bir sonuca ulaşılacağı merak konusu oldu.

Geri
Etiketler:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nazif evliyaoglu
4 yıl önce

Malatya ank ucusum vardi bir yolcu gozume carpti en az 150 kg eyvah bu kimin yanina oturursa yandi dedim icinden ucaga almaya basladilar gittim yerime oturayim bi de ne goreyim yolcu benim yanima geldi tamda orta koltuga vermisler eyvah dedim adam koltuga sigmadi hostes hmn cagirdim beni kurtarin dedim en arka koltuk bostu oraya gectim koltuk olmassa ne olacakti

Yorum
4 yıl önce

Batılılar, özellikle Amerikalılar, Kanadalılar, İngiltere ve kolonileri vatandaşları tazminat konusunda yırtıcı hayvan gibidirler, almadan bırakmazlar. Kanunları iyi bilen avukatlar vasıtasıyla hakimi ikna adip parayı aralarında karışırlar. Eninde sonunda Etihat 150 bin civarında odemek zorunda kalacaktır.

Meral Döşemeciler
4 yıl önce

Bence; 227 bin değil ama tazminat koparırı.Obez yolcuya bilet satarken de önlem alır,kural koyar.