Küçük uçak düştü Pilot hayatını kaybetti

Küçük uçak düştü Pilot hayatını kaybetti

 

Pazartesi sabahı Kuzey Clark İlçesinde düşen ultra-hafif bir uçağın pilotu öldü. Pilotun kimliği henüz tespit edilememiştir.

Pazartesi günü 09: 20’de EMS ve Clark County Şerif Ofisi (CCSO) personeli, Daybreak Havaalanı yakınında, Clark County’nin kuzeyindeki Battle Ground / La Center bölgesindeki NE JA Moore Road’un 4100 bloğunun yakınında olası bir uçak kazasına gönderildi.

Havaalanının batısında bir yamaçta oturan bir kişi, ‘’pistin yakınında ultra-hafif bir uçağın düştüğünü muhtemelen gördüğünü’’ bildirdi. Daybreak Havaalanı özel bir çim pistinden oluşmaktadır.

Olay yerinde giden EMS personeli ve polisler, Lewis Nehri’nin Doğu Çatalı’nın yanındaki pistten birkaç yüz metre ötedeki çalılık alana düşen ufak uçağı buldular. Uçaktaki tek kişinin (pilot) olay yerinde öldüğü tespit edildi.

Polisler şu anda hala kaza mahallindedir ve NTSB personeli de bilgilendirilmiştir. Olay araştırılıyor. Olası akrabaların olay hakkında bildirimi beklemede ve pilotun adı şu anda bilinmediği için resmi olarak yayınlanmıyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.