Kapadokya-İzmir karşılıklı uçak seferleri başlıyor

Kapadokya-İzmir karşılıklı uçak seferleri başlıyor

Kapadokya-İzmir karşılıklı uçak seferlerinin 1 Nisan’dan itibaren haftanın dört günü gerçekleştirileceği bildirildi.

 

İlk kez yapılacak Kapadokya-İzmir uçuşları, pazartesi, çarşamba, cuma  ve pazar günleri Kapadokya Havalimanı’ndan 18.30, Adnan Menderes Havalimanı’ndan  20.35’te gerçekleştirilecek.
Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Muslu, yaptığı  açıklamada, Nevşehir-İzmir seferlerinin yanı sıra, geçen yıl 27 Mart’tan itibaren  yaz tarifesi kapsamında ilk kez başlayan Kapadokya-Antalya uçuşlarının, nisan ayı  itibarıyla haftanın her günü gerçekleştirileceğini söyledi.
Muslu, bu yıl havalimanında gerçekleştirilecek uçak seferleriyle  ilgili şu bilgileri verdi:
“27 Mart’ta başlayan yaz tarifemiz 29 Ekim’e kadar devam edecek. Yaz  tarifesinde, Nevşehir- İstanbul karşılıklı uçuşlarımız, Türk Hava Yolları ile  günde 3 sefer, Anadolu Jet ile haftada 4 sefer,  Pegasus ile haziran ayına kadar  haftada 5 sefer, hazirandan sonra 29 Ekim 2016’ya kadar her gün 1 sefer olarak  gerçekleştirilecek. Nevşehir-Antalya uçuşlarımız ise yaz tarifemizde karşılıklı  olarak günde 1 kez gerçekleştirilecek. Nevşehir-İzmir uçuşlarımız ise haftada 4  sefer gerçekleştirilecek. Antalya ile İzmir seferlerinin başlamasıyla haftada 46  uçak trafiği ve 92 uçak seferine ulaşacağız.”
Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments