Jet2 , tüm uçuşlarını Haziran ortasına kadar iptal ediyor

Jet2 , tüm uçuşlarını Haziran ortasına kadar iptal ediyor

 

 

Leeds merkezli Jet2; ‘’İngiltere Dışişleri Bakanlığı’ndan gelen uyarıların ardından, 17 Haziran tarihine kadar yurtdışına olan bütün uçuşları ‘kalıcı’ olarak durdurduğunu’’ duyurdu.

Müşterilerinin, uçuşlarının bu tarihten önce olması durumunda havayolu şirketine başvurmak zorunda kalmadan 14 gün içinde tam bir geri ödeme alması bekleniyor.

Jet2, 17 Haziran’dan önce uçmak için rezerve edilen tüm yolcularla iletişime geçecektir.

Bir Jet2 sözcüsü şunları söyledi: “Biri tatillerini daha sonraki bir tarihe yeniden düzenleyen seçeneklerini görüşmek için çıkış tarihi sırasında pro-aktif olarak müşterilerimizle iletişime geçiyoruz.Tatillerin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu ve özellikle bu gibi zor zamanlarda müşterilere dört gözle beklemeleri gereken bir şey verdiklerini biliyoruz’’ dedi ve ekledi “Bu benzeri görülmemiş olayların müşterilerimiz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu kabul ediyoruz ve onlara sadakatleri, anlayışları ve sabırları için teşekkür ediyoruz’’.

‘’Bunlar herkes için zor zamanlar olsa da, güneş yeniden doğacak.Bu kararı hükümetlerin ve ilgili makamların rehberliği doğrultusunda sürekli gözden geçiriyoruz.”

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.