“İyi ki F-35 alamadık” dedirten görüntüler ortaya çıktı…

“İyi ki F-35 alamadık” dedirten görüntüler ortaya çıktı…

 

ABD’de F-35 eğitimi gören bir İngiliz pilotun yaşadıkları, bu uçan bilgisayarların en büyük tehlikesini gözler önüne serdi.

Türk generaller uzun süredir Türkiye’nin F-35 almasının tehlikelerine dikkat çekiyor. Beşinci nesil uçakların birer uçan bilgisayar olduğunu vurgulayan komutanlar, uçağa dair tüm bilgilerin ABD’de toplandığını ve çok kolay şekilde bu uçakların kilitlenebileceğini belirtiyor. İşte bu kaygıları haklı çıkaracak bir görüntü de ortaya çıktı. ABD’de eğitim gören bir İngiliz pilot, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerini yanlış girdiği için uçağı havalandıramadı. Bu durum, uçağın tamamıyla ABD’nin kontrolü altında olduğunu işaret eden endişeleri de haklı çıkardı. Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş, İngiliz pilotun yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. İşte “İyi ki F-35 alamadık” dedirten görüntüler…(aydınlık)

 

Geri

6
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
f 35 ?

Madem bu proje sorunlu niye en baştan adam gibi araştırmadan bu projeye ortak olundu? Gerçi ortak demeyelim onlara ucuz işgücü,vergi muafiyeti sağlamak diyelim daha doğru olur…Bize parçayı kendi ekipmanlarıyla,ham maddeleriyle 3 kuruşa yaptırıyorlar sonra uçağı bitmiş halde milyarlarca dolara geri satıyorlar biz de uçak aldık diye seviniyoruz.

Kel

Kedi ciğer muhabbeti. Masa 3 e döner ayran gel

ronaldtrump

Akıllarınca f35 e çakıp Rusya ile daha fazla işbirliği istiyorlar. F35 bu piyasanın babasıdır hacı çamurla olmaz öyle o işler. Bilgiselde yazabildiği tek şey de TR nin ABD ye olan bağımlılık oranı. Tamam da o projeden bizim üreticiler para kazanıyordu S400 denen soba borularından ne kazanıyoruz acaba.

Chaos

pampa o soba boruları, uluslararsı camiada bize itibar kazandırıyor. sahip olduğumuz için değil, birilerine rağmen aldığımız için.

to chaos

Sorma ağam itibarımız çok yüksek

mustafa

bu fetoculugu ispatlanmislar icin suriye tarafinda idam edilsinler! bu zamana kadar askerlerimizi nasil goz gore gore olume gonderdiler milletin uzerine nasil Bombalar attilarsa. ki ozellikle amerikadakine !