İstanbul’da Maket Uçak Yarışması

İstanbul’da Maket Uçak Yarışması

2. Revell-Adore Oyuncak  Maket Uçak Yarışması Başlıyor

7’den 77’ye meraklılarını oyuncaklarla buluşturan Adore Oyuncak, maket dendiğinde alanının ilk akla gelen dünya markalarından Revell işbirliğiyle, yeni bir maket uçak yarışması düzenliyor.

İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve yoğun ilgiye sahne olan Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması, bu sene 27 Kasım tarihinde meraklılarını ikinci kez bir araya getiriyor.

Maket uçak severler 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması ile bir araya geliyor. İlki geçtiğimiz sene gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl 4 ana kategoride düzenlenecek.

Star Wars Modelleriyle de Yarışmak Mümkün

Pervaneli Uçaklar, Jet Motorlu Uçaklar, Gösteri Uçakları ve Star Wars Modelleri kategorileri altında gerçekleşecek olan yarışmada, her bir kategori için Gençler (18 yaş altı) ve Yetişkinler (18 yaş üstü) olarak iki farklı yaş grubu yarışacak. 27 Kasım 2015 Cuma günü saat 14:30 18:30 arasında modellerin teslim edilmesiyle değerlendirme sürecinin başlayacağı 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması’nda kazananlar 28 Kasım’da yapılacak olan değerlendirmenin ardından belli olacak.

Birincilere Sürpriz Hediyeler

Yarışmacıların tamamen kendileri tarafından yapılmış modellerle yarışabilecekleri organizasyonda kazananlar, 29 Kasım 2015 Pazar günü İstanbul Havacılık Müzesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikle açıklanacak. Yarışmada her kategorinin birincisi, ikincisi ve üçüncüsü, Adore Oyuncak’tan sürpriz hediyeler kazanacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.