‘İstanbul Havalimanı’nda hiçbir önlem yok’ diyen Şirin Payzın’a Bakan Koca’dan yanıt: Sizi iyi görünce zahmet vermedik

‘İstanbul Havalimanı’nda hiçbir önlem yok’ diyen Şirin Payzın’a Bakan Koca’dan yanıt: Sizi iyi görünce zahmet vermedik

 

Gazeteci Şirin Payzın’ın “İst. Havaalanı’nda Corona salgınına dair hiç bir önlem yok. İtalya’dan geliyorum. Salgında 3. ülke. Ne kontrol yapıldı ne görevliler maskeli” ifadelerini kullandığı sosyal medya paylaşımına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan yanıt geldi.

Koronavirüs vakalarının Çin dışında en çok görüldüğü ülkelerden biri olan İtalya’dan döndüğünü söyleyen gazeteci Şirin Payzın, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, İstanbul Havalimanı’nda salgına dair hiçbir önlem bulunmadığını ifade etti.

“Ne kontrol yapıldı, ne görevliler maskeli” diyen Payzın’ın paylaşımı şöyle:

“İst. Havaalanı’nda Corona salgınına dair hiç bir önlem yok. İtalya’dan geliyorum. Salgında 3. ülke. Ne kontrol yapıldı ne görevliler maskeli. Ekranda saçma sapan konuşanları dinleyip kelle paça yiyoruz bize bişey olmaz mı diyor yönetenler?”

​Bakan Koca’nın Payzın’ın paylaşımına yanıtı ise şu şekilde oldu:

 

“Şirin Hanım, termal kamera taramasından geçişinizi gösteren görüntüleri izin verirseniz buradan paylaşabilirim. Sizi iyi görünce zahmet vermedik :)”

 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise, tartışmaya ilişkin paylaşımı retweet yaparken “Tedbirler Koronavirüs’e karşı en üst düzeyde. Panikvirüsü’ne karşı çalışmalar devam ediyor” diye yazdı.(sputnik)

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
MUSTAFA ÖZDEMİR

Şirin Hanım gibi hükümet mualifi bir yayıncı olumlu bir şey yazacak değil ya!

vatandas

bu bakanlar harbi iyi bakmayi biliyor 14 gun sonra belirti veren bir hastalik degil.mi bi covid-19 ?? yani kac gun kaldiklarina bakmadan musaade altina almadan islem.yapiliyorda vay halimize