İstanbul Havalimanı Çalışanlarını Taşıyan Servis Midibüsü Devrildi: Yaralılar Var

İstanbul Havalimanı Çalışanlarını Taşıyan Servis Midibüsü Devrildi: Yaralılar Var

Edirne yönüne giden M.K. yönetimindeki 34 BAP 150 plakalı servis midibüsü, yağışın etkili olduğu TEM Otoyolunda devrildi.

TEM Otoyolu Edirne istikameti Bağcılar mevkiinde İstanbul Havalimanı çalışanlarını taşıyan servis midibüsü devrildi. Kazada hafif şekilde yaralananlar oldu. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere sevk edildi.

Kaza saat 07.00 sıralarında sağanak nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu yaşandığı öğrenildi. Yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere kaldırılırken yol bir süre trafiğe kapandı. Midibüsün vinçle kaldırılmasının ardından trafik normale döndü. (HaberTürk)

Geri

14
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Teknisyen

Gerçekten Türk Havayollarında çalışmayı lanet bir kabusa dönüştürdünüz. Allahınızdan bulun hepiniz. Eğer bu iş birileri para kazansın diye ise, birilerinin işgüzarlığı yüzünden ise yapmanız gerekenleri yapmıyor iseniz. Kimse kusura bakmasın çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın… Yeter bırakın bu milletin devletin vatanın yakasını bırakın artık yalvarırırım bırakın. Aldınız intikamınızı herşeyi yerle bir ettiniz yeterr

all bir tur

amin

thy

gecmiş olsun – işlerini yapmayan thy servis sorumluları şefi ömer menalioğlu ve ekibi görevden uzaklastırılmalı

Abdurrahim

Kaza bahane para şahane

Yellow Electric Pump

Abdurrahim bey Falzao’ya harcadığı çabanın 10’da birini servislere harcasa herşey çözülür.

Thy yönetim

Servis sorumlularının hıcbırseyden anladığı yok sorumluluk desen calısma desen hıcbırsey bilmiyorlar anca bos bos Konusuyorlar heryere 2 servis koymuşlar neredeyse servislerin birisi boş gıdıp geliyorlar ve Thy bosyere para harcıyor bole oluncada 2 söförden bırı kaza yapıyor ama yine hersey eskisi gibi devam ediyor burda calısana durust olana kimse deger vermiyor artık deger verdikleri insanlar calısmayanlar mudurler bes para etmez sefler kendını bulunmaz hint kumaşı sanıyor bıssuru israf olan malzemeler var burası resmen cıftlık oldu

Sıra kimin servisinde?

Her gün, “kaza sırası bizde mi acaba ?” korkusuyla servise biner binmez kemerimi bağlıyorum. Fakat dikkat ediyorum; bunca yaşanan olaya, kazaya rağmen hala kemerini bağlamamakta ısrar eden, umursamaz, vurdumduymaz zır cahiller var. En ufak olayda veya kazada kafasının gözünün yarılması umrumda değil ama patates çuvalı gibi yuvarlanırken başkalarının da canını yakacak ona kızıyorum. Lütfen kaza ihtimalinin riskinin çok yüksek olduğu servislerimizde kemer konusunda biraz daha hassasiyet gösterelim. Kazalara engel olamıyoruz bari kendimizi bir nebze de olsa emniyete alalım.

Rudder travel limiter

Hiç birşeyin değişeceği yok. Büyük paralar döndüğü ve inadindan vazgeçmeyen yöneticiler olduğu icin hiçbir şey değişmez. Kazalar, yaralılar, Allah korusun ölüm haberleri devam eder. Bunca senedir teknikte düzelen hiçbir şey yok. Bize kış şartlarına uygun kıyafet bile veremeyenler, kış şartlarına uygun servis aracı mı verecekler? Sorunlar hep aynı. Servis sorunu mu düzelecek???

bu ülkenin teroriste ihtiyacı yok

ÇÜNKÜ YALAMA YALAKA BADEM ZEKASIZ TORPİLLİ ŞEREFSİZLER VAR.

Personel

Her gün kaza olmaz ki, hala ciddi bir tedbir alınamadı

Isimsiz

Bu kaza dünkü kazadan bağımsız mı?

Personel

Evet

Yazıklar olsun

Bu nedir ve nereye kadar devam edecek? İnsanlar, saçma sapan kişiler yüzünden ne zamana kadar ölmeye devam edecek?
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır, her kimler sebep oluyorsa kendileri sebepsiz kalsın inşallah.