İstabul uçağına binmek isteyen 4 yolcunun valizinde 1 milyon euro çıktı

İstabul uçağına binmek isteyen 4 yolcunun valizinde 1 milyon euro çıktı

 

Almanya’nın Köln şehrinde bulunan Köln/Bonn Havalimanı Gümrüğü, kırılması güç bir rekora imza atarak kontrollerde 1 milyon avro ve 200 bin İngiliz poundu ele geçirdi.

İstanbul uçağına biletleri olan 2’si Türk 2’si Alman vatandaşı 4 kişinin valizlerinde yapılan ilk aramada 200 bin pound bulundu. Yetkililer, daha sonra diğer valizleri de kontrol ederek 3 ayrı valizde 1 milyon avrodan fazla nakit para daha tespit etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, söz konusu paraya soruşturma süresinin sonuna kadar el konuldu. Gümrük ve polis yetkilileri tarafından oluşturulan araştırma ekibi, kara para aklama iddialarını araştıracak.(sonhaber)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
cgn

Bilhassa Almanya’dan ülkemize gelen uçaklarda çok miktarda para,altın vs taşımaya çalışan çok insan var ve o yüzden de Türk kökenli yolcular didik didik aranıyor,sorgulanıyor sonra da Almanlara laf söylüyorlar. Geçenlerde de biri zulaya 100 bin euro koymuştu buldular hem el koydular hem de üstüne dünya ceza verdiler. Nerede kanun,kural tanımazlık,abuk sabuk iş,suç orada biziz maalesef. Sonra tabii bizi sevmezler,istemezler,doğruya doğru.