İLKER AYCI YARIN TEKNİK A.Ş SAW TESİSLERİNDE TÜM YÖNETİMİ TOPLUYOR

İLKER AYCI YARIN TEKNİK A.Ş SAW TESİSLERİNDE TÜM YÖNETİMİ TOPLUYOR

THY Yönetim kurulu başkanı İlker Aycı 28.04.2016 Perşembe günü Teknik A.Ş Sabiha Gökçen tesislerinde Teknik A.Ş Genel müdürü , Genel müdür yardımcılıkları, Başkanlar ve tüm müdürlerle görüşme yapacak. Tarafımıza gelen bilgiler bu toplantının temasının hem gidişat hemde yeni makamlara atanan yöneticiler ile tanışma içeriği taşıyacağını söylüyor.

Geri
9 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
çok para
4 yıl önce

para filan vermesinler, çok para insanları bozuyor, bence maaşlarımız da türkiye standartlarının çok üstünde, şirketimi çok seviyorum ve zaten verdikleri paraların çok fazla oldugunu düşünüyorum

Taşeron
4 yıl önce
Cevapla  çok para

Gardaş çok para alıyorsan hayrına dağıt işine geliyorsa sevap kazanırsın şimdiden allah kabul etsin

Anonim
4 yıl önce
Cevapla  çok para

ULAN SEN HAYATINDA PARA GORMEDIGINDEN BURDAKI MAAS SANA FAZLABILE SEN GIT SANAYIDE CLIS.

Prim mi?
4 yıl önce

Ucak teknisyenlerinin tek sorunu 4000 tl lik prim degildir.onlarca problem varken bunu konusmak ahmakliktir.ayni ahmakligi hat bakimda da yaptilar. Her sorun bitmismis gibi yagmurluktan dolaplardan pas biletten bahseden kafa bir an once terk edilmelidir.ucak teknisyenleri sezonluk tarim iscileri gibi minubuslerle hangarlar arasinda tasinmasi sizin kaniniza dokunmuyor mu? 65 yildir ucak bakimi yapilan bir sirkette son uc senede a bakim adli bolumde iki kardesimizi kaybettik bunlarin nedenlerini sorguladik mi? Ozel sirketlere gecis hic olmadigi kadar artti thy teknikte kurum kulturu diye birsey kalmadi. Mng alinarak neler kaybedildi bunlar konusulmali.

taşeron sorunu
4 yıl önce

İlker bey birazda bu toplantıda bizim gibi taşeronların halini görüşseniz ne iyi olur.Tüm umudumuz sizsiniz sizde bizi kadroya almazsanız daha kimse almaz thy nin başına gelmiş en iyi en sevilen yöneticisiniz umarım bizim sorunumuz içinde bir iyililk yaparsınız.

Yazık
4 yıl önce

3000 miş, 5000 miş bütün mesele bu oldu. Yazık. Oysa THY Teknik çalışanlarının yığınla sorunu var. Çalışanlar ise aylardır önlerine atılan oyuncakla meşgul. Mobbing ne olacak, özgürce sendikanızı bile seçtirmiyorlar o ne olacak. İşçinin semtine uğramadan sözleşme imzalayan kukla bir sendikanız var o ne olacak. Yetersiz elemanla onlarca işin altından yer yer güvenlikten de ödün vererek kalkmaya çalışıyorsunuz o ne olacak. En az bir saat sürmesi gereken task kartları 5 dakikada tamamlayıp mühürlemek zorunda kalıyorsunuz o ne olacak. Kendisine ve işine saygısı olan kaldı mı?

KADRO
4 yıl önce

ARADA SU TASERON ARKADASLARIN DURUMUDA KONUSSALAR MILLET 3 BIN LIRANIN PESINDE BIZ KADRO ..

Besbinlira
4 yıl önce

Para konusunda da bi açıklama yapar insallah

3500 brüt
4 yıl önce
Cevapla  Besbinlira

Hani 1500 brüt aldın ya ona mahsuben 3500 brüt totalde etti mi sana 5000 brüt brüt kelimeside teknik olduğu için ao olsan 5000 net olurdu özetle budur