HÜSEYİN KESKİN 20 EKİM DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ Gününü kutladı

HÜSEYİN KESKİN 20 EKİM DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ Gününü kutladı

DHMI Genel Müdürü Hüseyin Keskin, 20 Ekim DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ GÜNÜ dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

DHMİ ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmete sunduğumuz modern ve son teknolojiyle donatılmış havalimanlarının, hayata geçirdiğimiz dünya devi projelerin tamamında yolcu memnuniyetini ve uçuş güvenliğini sağlamak işletmecilik anlayışımızın temelini oluşturuyor.

Çalışmalarımızla Avrupa hava sahasının trafiğine en çok katkı sağlayan ülkelerden biri olmanın ve Türkiye’nin önemli yatırımcı kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şüphesiz, kuruluş olarak imza attığımız Cumhuriyetin en büyük havacılık projelerinin altında DHMİ ailesinin ortak aklı, emeği, alın teri ve akıl teri var. Her kademede titizlikle görev yapan mesai arkadaşlarımızın gayretleriyle güzel ülkemize daha görkemli eserler kazandırarak geleceğe yolculuğumuzu sürdüreceğiz inşallah.

Sivil havacılıkta lider konumuna gelmemizde büyük katkıları bulunan hava trafik kontrolörlerimize bu özel gün vesilesiyle bir kez daha takdir ve tebriklerimi iletmek isterim.

Bu düşüncelerle hava trafiğinin emniyetli ve kesintisiz bir şekilde yönetilmesi için 7 gün 24 saat fedakârca hizmet sunan hava trafik kontrolörlerinin 20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Ismail
9 ay önce

Mimaroba da inise gecen ucaklar senin evinin cocuklarinin ustunden gecsin geceleri uykun kacsin seninde cocuklarin ucak seslerinden korksun huzurun bozulsun beter ol