Herkes İçin Havacılık Derneği THY/Teknik AŞ’ Hangarlarını Gezdi…

Herkes İçin Havacılık Derneği THY/Teknik AŞ’ Hangarlarını Gezdi…

TURKISH TECHNIC GEZİSİ

 Herkes İçin Havacılık Derneği, olarak 29 Kasım 2019 Cuma günü İstanbul ve Kocaeli Temsilciliğimiz ile ortak bir etkinlik gerçekleştirerek her yıl yaptığımız “Teknik Gezi” etkinliğimizi bu sene Derneğimizin Ana Sponsoru olan Turkish Technic’in Sabiha Gökçen Tesislerini gezerek gerçekleştirdik.

Bilindiği üzere hangarlara giriş sağlamak uçak mühendisliği ve motor bakım öğrencileri haricinde diğer öğrencilerin iş hayatlarında deneyimlemenin mümkün olmadığı yerlerdir. Havacılık yönetimi, kabin memurluğu, uçak-gövde-motor-bakım ve uçak mühendisliği okuyan öğrencilerimizle birlikte Avrupanın En Modern Uçak Bakım Hangarlarından birine sahip olan Turkish Technic SAW hangarını gezdik.

Sabah saatlerinde şirket sunumu ile başlayan gezimiz atölyeler, uçak boya hangarı, dar ve geniş gövdeli uçakların bakımının yapıldığı hangarları gezerek son buldu.

Gezimizin ardından İstanbul ve Kocaeli ekibi Herkes İçin Havacılık Derneği Ofisimizi ziyaret ederek katılımcılara dernek hakkında bilgiler aktarıldı. Gezimiz Havacılık Müzesi’ne giderek son buldu. Teknik Gezide kapılarını bizlere açan Ana Sponsorumuz Turkish Technic Ailesine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

2650+ üyesi ve 7 Temsilciliği ile Havacılığın En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu; Herkes İçin Havacılık Derneği olarak teknik gezilerimizin devamı gelecek. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

İletişim Adresleri:

HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2 Ayport A Blok Ofis No:2

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Herkese benden havacılık
8 ay önce

Herkes için havacılık derneği aklı başında bir arkadaşın idaresiyle emin adımlarla ilerliyor. Yanlız THY Teknik AŞ havacılık la alakası olmayan, metal iş kolunda olan bir yer olduğu için sponsorluğunu ve geziyi gereksiz buldum. Hatırlatmakta fayda var, THY Teknik havacılık iş kolundan metal iş koluna geçirildi. Daha sonra havacılık iş kolu da kalmadı taşımacılık oldu ama olsun. Tabi derneğin adı herkes için havacılık. THY Teknik yönetimi bizimde herkes kadar havacılığa hakkımız var bari sponsor olalım demiş. Tabi gezi tamamen saçma yani o uçaklar yerde metal yığını, ne alakası var havacılıkla. Metalciler gençlerin zamanını çalmışlar.

herkes için havacılık
8 ay önce

Safa abi teşekkürler.

....
8 ay önce

Bari adamın adını doğru yazabilseydin.

UTED
8 ay önce

İlerde olur da secilirsem bende UTED gibi teknisyen düşmanı olacağıma emin olur inşallah olmaz