Heathrow patronu küresel işbirliği çağrısında bulundu

Heathrow patronu küresel işbirliği çağrısında bulundu

 

Heathrow Havalimanı genel müdürü, korona virüsü krizi sırasında havalimanı taramaları için uluslararası birlik çağrısında bulundu.

Yolcular, Heathrow’a vardıklarında, ısı görüntüleme kameraları gibi teknolojilerden faydalanan diğer havaalanlarının aksine, Heathrow’a vardıklarında yetersiz sağlık taraması bildirdiler veya hiç taramadan geçmediklerinden yakındılar.

Örneğin, bir Twitter kullanıcısı: “Şimdi Heathrow havaalanının New York gibi ‘korona virüsünden etkilenen noktalardan’ gelenler de dahil olmak üzere yolcuları hiçbir şekilde kontrol etmediğine dair en az beş raporumuz var. Kuşkusuz bu yolcuların birçoğu toplu taşımayla ülkeyi dağılıyor. Birinin buna öncülük etmesi gerekiyor. ”

The Times gazetesinde yayınlanan bir röportajda John Holland-Kaye, ‘’yolcuların neden kafasının karıştığını anlayabileceğini’’ söyledi ve ekledi “Bu, diğer destinasyonlarda da göreceğiniz bir şeydir ve insanlar, Halk Sağlığı İngiltere’sinin yaptığından daha yüksek standartta bir test seviyesi olması gerektiğini varsaymaktadır. Halk Sağlığı İngiltere bu duruma açıkça baktı ve test için uygun olmadığına karar verdi, ancak yolcuların neden havaalanında uçakta bulundukları kameraları neden gördüklerini, ancak vardıklarında görmediklerini tam olarak anlayabiliyorum”.

Bakan, ‘’uluslar için havaalanlarında hangi sağlık testlerinin yapılması gerektiğini kabul etmelerinin ’herkese yardımcı olacağını’ ‘’ da sözlerine ekledi.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.