Havalimanı Güvenlik Görevlisine Plaket

Havalimanı Güvenlik Görevlisine Plaket

Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda özel bir güvenlikçinin dikkatli davranması sonucu 4 bin 900 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa Gap Havalimanı’nda görev yapan güvenlik görevlilerden Cevher Akgün’ün dikkatli davranması sonucu ele geçirilen uyuşturucu haplar havalimanında görev yapan emniyet güçlerine teslim edildi.
1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları günü münasebetiyle Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer’i makamında ziyaret eden, Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, Gap Havalimanı Güvenlik Şefi İbrahim Çiftçi ve Gap Havalimanı heyeti ile birlikte günün anısına Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer’e plaket verdi.
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Gap Havalimanı’nda uyuşturucu hapları yakalayan özel güvenlik görevlisi Cevher Akgün’e çeşitli hediyeler takdim etti. Sezer konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,”bugün Şanlıurfa Gap Havalimanı müdürü ve heyeti 1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları günü münasebeti ile bizleri ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm burada olan olmayan arkadaşlarımızın günü kutlu olsun. Havalimanları düzeyinde güvenliği en üst düzeyde tutan bir havalimanı burası, daha öncede buna benzer maddeler yakalandı. Arkadaşlarıma yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

(IHA)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cambaz
4 yıl önce

Şu adama plaket verene kadar 5-10 milyar yardım yapın da bir işi görülsün ne komedisiniz ya 🙂