Hava İş’ten THY personeline çağrı! “Gelin Bir Olalım Hakkımızı Emeğimizi Çaldırmayalım!!!”

Hava İş’ten THY personeline çağrı! “Gelin Bir Olalım Hakkımızı Emeğimizi Çaldırmayalım!!!”

 

Hava İş Sendikası THY Genel Müdürlük binası önünde basın açıklaması yapılacağı duyuruldu.

Hava İş, Pazartesi saat 12.00’de gerçekleşecek toplantıya üyelerinin de basın toplantısına davet etti.

Açıklama şu şekilde;

Emeğinizi Çaldırmayacağız!!!

Değerli üyelerimiz, son günlerde şirketin tek taraflı olarak uygulamaya koyduğu hukuksuzluğa dur demek için, haklarımızı çaldırmamak için, üyelerimizi ve şirketi bu muhteris ellerden kurtarmak için Pazartesi günü Genel Müdürlük önünde sizlerin de katılımıyla basın açıklaması yapacağız.

Aile fertleriyle birlikte siz değerli üyelerimizi, tüm havacılık camiasını, meslek kuruluşlarını, , TALPA, TASSA, PİLVAK, HAVAK değerli yönetimlerini ve üyelerini 06.01.2020 Pazartesi günü saat 12.00’de THY Genel Müdürlük önüne bekliyoruz.

Gelin Bir Olalım Hakkımızı Emeğimizi Çaldırmayalım!!!

Saygılarımızla
Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş)

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Mücahit
7 ay önce

Bir Hava-sen’li olarak çekirdeğini aldım pazartesiyi zevkle bekliyorum.

kurt
7 ay önce
Cevapla  Mücahit

Delikanlıysan genel müdürlük önüne bekliyoruz gardaş.Tabi sizde o yürek varsa…..

Kurt Yazana
7 ay önce
Cevapla  Mücahit

Yüreği olmasaydı Hava-Sen’e geçmezdi. Birtakım hak kayıplarının yolu mu yapılıyor, yoksa hain sendikanın sarı rengini parlatma operasyonu mu? Sarı sendikalı klavye kahramanları, mahalle delikanlısı kılıklılar; inşallah bizi şaşırtırsınız, haksız çıkarırsınız.

Kurt
7 ay önce
Cevapla  Mücahit

Evet çok yürekli kanarya sevenler dernegine uye olmus cok haklisin.Atmisindan sonra sendikaya uye olan emekliler toplulugu,siz gidin yatin gardas begenmeyen cekip gider…..Biz sendikamiza sahip cikacagiz gelen gelir gelmeyen……

Hava İş
7 ay önce

Tarih sizi entrikalarınızla, işciyi satışlarınızla, boş bakıp bıyık altı gülüşlernizle hatırlayacak.Hani derler ya kimi anılarıyla kimide an… larıyla hatırlanır.Hah anladın onu sen!!!

Eyyy çalışanlar!
7 ay önce

Torpille thy’ye girip makam sahibi olmuş ne oldum delisi,iktidar adamı olmasalar sıradan bir işte bile çalışamayacak adamlardan liyakat’e,çalışanlara saygı beklenir mi? Kokpit,kabin,teknik vs yıllardır sorun var,binlerce insan haksız yere işten atıldı ve bu sorunlar yaşanırken sendika başkanı thy ykb’si ile elele gülerek pozlar vermiyor muydu? Hani 301 kişi geri alınacaktı ne oldu? Ya fetocuların mobbingleriyle atılanlar? Teknik de olan bitenler? Kendisini torpille thy’ye sokup şef yapan sonrasında sendika seçiminde rakipleri tehditle sindirerek sendika başkanı yaptıran,eşini de doğum iznindeyken müfettiş yapan thy yönetimine tepki verebilir mi verse bile ne derecede olur,gerçekçi,inandırıcı olur mu,hepsi soru işareti. Bence thy yönetimi ve sendika başkanı… Devamını oku »

Eyyyy Hava-çiş
7 ay önce

Siz adam satmayı iyi bilirsiniz, THY 211 i fetöcükle yaftaladığında ne oldu, 211’e biz hukuki yardım yapmayız diyen siz değişimiydiniz?? THY Ağustos 2019’da mahkemeye 211 kişiden 210 nu idari sebebten atıldı diye evrak verdi nerdeydiniz.
Hava-Çiş=THY ne farkınız var sarı sendika.

Hava İş
7 ay önce

Farkındamısın en büyük sorun, GÜVEN sorunun. İşçiler sana güvenmediği için, reklam kokan bu çıkışına menfeatlerinin aksinede olsa destek vermeyecek.

Bu Ne tesadüf
7 ay önce

Sendikanın afişinin rengi bile SARI …..

Gelin
7 ay önce

Birlikte satalım, sizin fıtratınızda adamı yarı yolda bırakmak var, bu hamaset kokan ayakları bırak tatlıb.. Bu delikanlılık pozları senin postuna yakışmıyor. Senin nerede kıvıracağın belli olmaz, biz biliriz seniii!!!!!

Thy Personeli
7 ay önce

Bu tür hamaset kokan davranışların 211/305 lere gebe olduğunu biliyor,yemezler sarı sendika.

Hava-İş
7 ay önce

Peki pazartesi Hava-ilş gelecekmi 🙂

Hava-Çiş
7 ay önce

Tuttum bu ismi, çuk oturmuş.