Gökyüzünün En İyi Şarap Mahzeni o havayolunda

Gökyüzünün En İyi Şarap Mahzeni o havayolunda

 

Air France, sahip olduğu Şarap Mahzeni’nin kaliteli şarap listesi ile düzenli olarak ödüllere layık görüldü

Dünyanın Lider Havayolu şirketlerinden Air France, sahip olduğu Şarap Mahzeni’nin kaliteli şarap listesi ile düzenli olarak ödüllere layık görüldü

Geçtiğimiz aylarda, 2019 Dünyanın En İyi Şarap Listeleri Ödülleri’nde ‘’Dünyanın En İyi Havayolu Şarap Listesi Ödülü’’nü alan Air France, arka arkaya iki yıl bu ödülün sahibi olarak yolcularına her alanda sunduğu kusursuz hizmeti kanıtlıyor. Bu ödül, İngiliz dergisi The World of Fine Wine tarafından bu alanda verilen prestijli ödüllerden biridir.

EN İYİ ÖDÜLLERİ
Birinci sınıf kalite şarapları ödüllendiren Sky Awards ‘’Business Traveler Cellars’’, Air France’ın sahip olduğu Şarap Mahzeni uygulaması ile La Première kabininde sunduğu şaraplara ve şampanyalara ödül verdi. Air France ayrıca, birinci sınıfta servis edilen en iyi şampanya ödülünü de aldı.

Müşterilerine her zaman özel deneyimler sunan Air France, 2013’te dünyanın en iyi sommelier üyesi seçilen Paolo Basso ile Ekim ayında, Paris-Charles de Gaulle Hall’daki Business Lounge’da olağanüstü bir şarap tadımı etkinliği gerçekleştirdi. Yolcular bu özel davet ile dünyanın en iyi şarap listelerinden birini keşfetme fırsatı bulurken ünlü sommelier Paolo Basso ayrıca, şarap seçimi ile ilgili soruları yanıtladı ve uçuşta şarap tadımıyla ilgili belirli kısıtlamaları anlattı. Etkinliğe, peynir üreticisi Christophe Lesueur, özel peynir çeşitleriyle eşlik ederek ayrıcalıklı bir deneyim yaşattı.

AIR FRANCE ŞARAP MAHZENI
Air France, Paris-Charles de Gaulle ve Paris’teki uçuşlarında ve salonlarında servis edilen en iyi şarapların, Champagnes’in ve alkollü içkilerin tadını çıkarmanın zevkini uzatmak için bir fırsat Air France Şarap Mahzeni ile fırsatlar sunuyor.

Fransız şarapları ve alkollü içkiler pazarı VentealaPropriete.com ile ortaklaşa olarak, Air France Şarap Mahzeni, müşterilere şirketin şaraplarını, Champagnes ve alkollü içkilerini online satın alma fırsatı sunuyor.
Air France 2013 yılında dünyanın en iyi sommelierı Paolo Basso tarafından imzalanan özel seçimi keşfetmek için LaCave.airfrance.com adresini ziyaret etmeyi salık veriyor . Air France müşterileri ayrıca kendilerine ayrılan özel lezzetler için özel teklifler ve davetler hazırlıyor,

İSTER EVDE, İSTER UÇAKTA
Air France Connect bağlantı teklifi sayesinde müşteriler, uçuş sırasında servis ettikleri şarapları, Champagnes ve içkilerini hem yerde hem de uçakta sipariş edebiliyorlar. Yerden 30.000 feet yükseklikte tadını çıkardığınız şarabı doğrudan sipariş etmek ve Air France ile seyahat deneyiminizi evinizde uzatmak için ideal çözüm sunuyor.

FRANSıZ ŞARAP ÇEŞITLERININ ZENGINLIĞINI KEŞFEDIN

Her iki ayda bir Air France, müşterilerin Fransız şarap çeşitlerinin zenginliğini keşfetmelerini sağlamak için uçuşlarında mevcut olan şarap ve Champagnes listelerini yeniliyor.
Fransız Şarap Rehberi yazarları Thierry Desseauve ve Michel Bettane, 2013 yılında havayollarında görevli dünyanın en iyi sommelierlerini seçmişti. Bu beçimde Air France’nin şarap uzmanı Paolo Basso’yu en iyi sommelier seçilmişti.

(tt)

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.