Flyride Şimdi de Bursa’da

Flyride Şimdi de Bursa’da

Anadolu Jet’in,Türkiye’nin tarihi ve turistik noktalarına sanal seyahate çıkartan özel Flyride Simülasyon Uçağı, kasım ayından 31 Aralığa kadar Bursa’da ziyaretçilerini ağırlayarak uçuş deneyimi yaşatacak.

Anadolu’nun tarihine ve kültürüne verdiği önemi her fırsatta vurgulayan Anadolu Jet’in, bu değerleri yakından tanıma fırsatı bulamayanlar için özel olarak hazırladığı Flyride Simülasyon Uçağı şimdi de Bursa’da. Görsel bir Türkiye turunu, uçuş deneyimi ile birleştiren Flyride, 31 Aralık tarihine kadar Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçilerle buluşacak.

Özel olarak dizayn edilen uçak şeklindeki simülasyon aracı içerisinde, 26 yolcu 14 dakika süresince İstanbul Tarihi Yarımada, Bursa Ulu Camii, İzmir Efes Antik Kenti, Adıyaman Nemrut Dağı, Trabzon Sümela Manastırı gibi İstanbul’un ve Anadolu’nun tarihi ve turistik noktalarını üç boyutlu ve gerçek gökyüzü çekimleri ile izleme şansına sahip oluyor. İstanbul ve Türkiye olmak üzere iki ayrı tur seçeneği bulunan simülasyon programında katılımcılar hem şehirler ve tarihi yerler hakkında bilgi alıyor hem de unutamayacakları görsel bir şölen ve özel teknikler ile geliştirilmiş rüzgar, yağmur, titreşim efektleriyle üç boyutlu deneyim yaşıyor.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments