ENDONEZYA SRIWIJAYA AIR B737-900ER LARINA KAVUŞTU

ENDONEZYA SRIWIJAYA AIR B737-900ER LARINA KAVUŞTU

Sriwijaya Air bu gün ilk yeni jenerasyon 797-900ER’in teslimini kutluyor. Endonezya’nın en büyük üçüncü havayolu olan Sriwijaya Air böylece ilk yepyeni uçaklarına kavuşmuş oldu.

Sriwijaya Air genel müdürü Chandra Lie, “ hava yolu olarak ilk yepyeni uçağımıza sahip olduğumuz için Sriwijaya Air için bu gün çok önemli bir gün. Bu yeni nesil 737-900ER’ler ile pazardaki üstünlüğümüzü sürdürmeye devam ederek müşterilerimize en ekonomik ve dünya kalitesinde kabin hizmeti sağlamış olcağız” dedi.

Jakarta base’li havayolunun filosunun tamamı B737 uçaklarından oluşuyor ve Endonezya’da çok sayıda destinasyona, yurt dışında ise bir kaç destinasyona uçuşlar düzenliyor.

Yeni B737-900ER’in en önemli özelliği, Boeing’in yepyeni “Sky Interior” iç dizayn konsepti. Bu yeni konsept, modern tasarlıma sahip yan duvarlar, pencereler ve çok daha geniş depolama imkanı sağlayan, döner özellikli baş üstü dolaplarını ve kabin içini daha geniş gösteren LED aydınlatma özelliğini kapsıyor.

737-900ER yeni jenerasyon 737 ailesinin en yeni üyesi. En yüksek kapasiteyle birlikte en düşük koltuk-mil maliyetini sunan Boeing’in tek koridorlu uçağı.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.