EN MÜKEMMEL EKONOMİ SINIFLARI

EN MÜKEMMEL EKONOMİ SINIFLARI

En Mükemmel Ekonomi Yolcu Sınıfı Hangi Havayolu’nda

Daha önce bir havayolu ile uçmuşsanız bilirsiniz; Ekonomi yolcu sınıfı genelde sıkışık koltuklar, minumum düzeyde ayak uzatma alanı, vasat bir menü, ağır bir servis demektir. Tatsız bir deneyimdir. Bu yüzden yolcuların  bir kısmı Business Class’ı tercih eder. Ama….hala yüksek kalitede ekonomi hizmeti sunan şirketler de var.

Chicago kaynaklı gazete ve haber portalı Huffington Post aşağıdaki sıralamayı tespit etmiş ve yayımlamış.

En mükemmel ekonomi sınıfı olan havayolu sizce hangisi?

Cathay Pacific Airways

Hong Kong merkezli ve puanı çok yüksek  Cathay Pasifik Havayolları sıralamada 7 ci sıraya oturmuş.  Kişisel alanı ve koltuk dizaynı mükemmel. Ayarlanabilir koltuk başlıkları bebek gibi uyumayı sağlıyor.

Turkish Airlines

Türkiye’nin ulusal havayolu ekonomi koltularında bacak mesafesi fantastik, koltuklar ayarlanabilir, telefonunuza veya çalarınıza elektronik bağlantı mevcut. Ekip güler yüzlü, her türlü menü çeşidi veya diyet önünüzde.

Singapore Airlines

Singapur Havayolları Boeing 777’de uçma şansınız varsa; bacak uzatma mesafesi, zaten geniş olan diğer uçaklardan  daha mükemmel. Dünya standartlarında ve şefler tarafından hazırlanan tüm menüler şahane. Dahası; kalçanızı, ayağınızı ve elleriniz dayama üniteleri geniş,  bitişiğinizdeki yolcu ile paylaşmıyorsunuz.

Oman Air

Ürdün Oman Havayolları; rahat bir bacak boşluğu sunuyor.  Ayarlanabilir kişisel alan ağı *PAN, laptop, internet erişimi için Ethernet (Local Area Network) sunuyor.

Garuda Indonesia

Endonezya’nın ulusal havayolu adının  anlamı; Hinduizm ile Budizm’de kutsal olarak kabul gören Garuda kuşu.Çok profesyonel ve misafirper bir ekibi var. *USB güç girişi mevcut. Ayak uzatma mesafesi yeterli, hiç kramp girmez ve koltuklar çok geniş.

Saudi Arabian Airlines

En mükemmel koltuklar, başın komşunun omuzuna düşmesini engelleyen  yastıklı kotuk başları, duruş ve hareketlere göre koltuğu ayarlayan bir mekanizma, fantastik bir eğlence sistemi ve muhteşem yemekler.

*Bluetooth kişisel alan ağı (PAN), dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve elde taşınan aygıtlar arasında kablosuz bağlantılarla Ethernet ağı oluşturmanızı sağlayan bir teknoloji

*İngilizce “Universal Serial Bus kelimesinin . Türkçesi”Evrensel Seri Veriyolu”

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.