Emirates Finansal Zorluklara Rağmen Uçuş Ağını Yeniden Planlamaya Devam Ediyor

Emirates Finansal Zorluklara Rağmen Uçuş Ağını Yeniden Planlamaya Devam Ediyor

Dubai merkezli havayolu, koronavirüs pandemisinin ortasında uçuş ağını finansal zorluklara rağmen  yeniden planlamaya devam ediyor

Dubai merkezli havayolu Emirates bazı pilotlara ve kabin ekibine dört ay veya daha az ücretsiz izin alma seçeneği sunuyor. Uluslararası taşıyıcının COVID-19 pandemisi sırasında uçuş ağını yeniden planlaması finansal açıdan ayakta kalabilmek için son önlem olarak görülüyor

Bazı Emirates pilotları ve kabin görevlileri Ağustos ve Kasım ayları arasında ücretsiz izin alabilirler.

Dubai hükümetine ait olan Emirates, koronavirüs salgını sırasında Mart ayında seferlerin çoğunu askıya almıştı. Mayıs ayında, havayolu birçok uluslararası uçuşa yeniden başladı ve o zamandan beri birden fazla kıtaya sürekli olarak yeni destinasyonlar ekledi.

Diğer Körfez havayolları gibi, Emirates de virüsün yol açtığı küresel seyahatlerin azalmasıyla mali olarak zorlanmakta. Haziran ayında Emirates yüzlerce pilot ve kabin ekibini işten çıkarmıştı.

Emirates, mali aksaklıklara rağmen birden fazla ülkeye hizmet vermeye devam ediyor. Havayolu şirketi Ağustos ayına kadar 63 varış noktasına seferlerini devam ettirecek. sunacak .

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör