EasyJet, Nisan 2020’deki tüm uçuşları iptal ediyor

EasyJet, Nisan 2020’deki tüm uçuşları iptal ediyor

 

 

EasyJet CEO’su Johan Lundgren; 3 Nisan 2020 gününden itibaren bütün havayolu şirketlerinin Nisan ayı için olan gidiş uçuşlarının iptal edildiğini ancak geri dönüş (kurtarma) uçuşlarının bu durumdan etkilenmediğini açıkladı.

EasyJet CEO’su Johan Lundgren şöyle devam ediyor: “Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Avrupa çapında 45.000’den fazla müşteriyi ülkelerine geri göndermek için çok çalışıyoruz ve gerektiğinde de insanları eve götürme çabalarını desteklemek için hükümetlerle çalışmaya devam edeceğiz. ”

Lundgren ; ” Yönetimin, tüm uçak filosunu geçici olarak yerde tutma kararını aldığını” belirtti.Yani Nisan ayı boyunca, ağlarında geri dönüş uçuşları dışında herhangi bir yerde çalışan EasyJet uçuşları olmayacak.

Kendisi ve ekibinin gün boyu çalıştıklarını, kesintilerin etkisini olabildiğince azaltmaya çalıştıklarını söylüyor. “Buradaki çağrı merkezi personelinden , uçaktaki mürettebata kadar herkesin bu kadar zorlu bir zamanda ellerinden gelen tüm çabayı göstermiş olmasıyla gurur duyuyorum” dedi.

Yönetim,şirket için yeniden başlatmanın ne zaman olabileceğini değerlendirmeye devam ediyor ve müşterilere de vermiş oldukları destek için teşekkür ediyor.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör