Dünya bu görüntüleri konuşmuştu! Olay adam yıllar sonra konuştu

Dünya bu görüntüleri konuşmuştu! Olay adam yıllar sonra konuştu

 

ABD ordusunda pilot olarak görev yaptığı sırada kaydettiği UFO görüntüleriyle gündeme oturan Chad Underwood, 15 yıl sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu. Underwood, söz konusu videodaki cisim için “Fizik kanunlarını ihlal ediyordu” dedi.

‘Tic Tac’ adı verilen UFO görüntülerini kaydeden ABD’li savaş pilotu, dünyanın gündemine oturan görüntülerle ilgili ilk kez konuştu.

Yuvarlak şekli ve beyaz rengi nedeniyle Tic Tac adı verilen nesne, ABD Donanması’nın Kasım 2004’te ABD’nin batı sahilinde radarda tespit edilen bir dizi nesnenin belirlenmesi için gerçekleştirdiği uçuş sırasında görüntülendi.

İlk kez 2017’de halkın erişimine açılan video görüntülerinin gerçekliği en sonunda bu yılın başlarında Pentagon tarafından doğrulandı. Yetkililer kaydedilen bu nesnenin ne olduğu hakkında hala bir fikirlerinin olmadığını ifade etti. Hava olayları, insan yapımı araç ve kuş ihtimallerinin hepsi elendi.

‘GÖRDÜĞÜM HİÇBİR ŞEYE BENZEMİYORDU’

KONUŞMAMA SEBEBİNİ AÇIKLADI

Independent’ın aktardığı habere göre Underwood, 15 yıl boyunca gördüğü şeyin ne olabileceğiyle ilgili bir tahminde bulunmadığını ve isminin ‘küçük yeşil adam’ çılgınlarıyla birlikte anılmasını istemediği için daha önce bu konuda hiç röportaj vermediğini söyledi.

UFO topluğunun bir parçası olmak istemediğini söyleyen Underwood, “Bu sadece UFO ismini verdiğimiz bir şeydi. Bunun ne olduğunu belirleyemem. Uçuyordu. Ve bir nesneydi. İşte bu kadar basit. Bunun muhtemelen ne olduğu üzerine hesaplamaları yapma işini inek öğrencilere bırakıyorum. Ben sadece videonun geri getirilmesini sağlayan kişiyim” diye konuştu.

Geri
Etiketler:

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Biktirdin Amerika

Sıkıldık artık Amerikanın bu ufo oyunlarından ,dikkat edin belirli dönemlerde bu ufo olayini hep gündeme getirler,ve gizemli olsun diye hep bir bilinmezlik koyarlar içine ,ne hikmetse koca dünyada hep amerikada olur bu olaylar,İnsanlarin dikkatini anlik olarak başka yerlere cekmek,başka algılar yaratmak içindir bu haber,Madem ufo uzayli var niye bu zamana kadar somut bir şey sunmuyorlar,Hepte korkutucu varliklarmiş gibi lanse ediyorlar,kim kardeşim bu uzaylilar ufo lar?Bize şu zamana kadar bir zarar vermislermi ?Savasmi cikardar insanmi öldurduler ?Amerikanin bu haberlerine kimse inanmiyor artik.