DELTA UÇAĞINDA SİLLE TOKAT KAVGA

DELTA UÇAĞINDA SİLLE TOKAT KAVGA

Delta havayollarının Havai uçuşunda sarhoş bir adam yolcuları ve ekibi tehdit etti. FBI Yetkililerinin raporuna göre; Pazartesi günü, Eric Matthew Schneider adlı yolcu Washington/Seattle’dan Maui’ye giden uçakta kız arkadaşı ile birlikteydi. Birkaç alkollü içecekten sonra agresif davranmaya başladı. Kalkıştan sonra 1 duble tekila kokteyli istedi. Sonra birkaç kez daha aldı 2 Saat uçuş boyunca sarhoş yolcunun yanında oturanlar çağırma düğmelerine basarak, kendilerine tehditler yağdırdığını ve yerinin değiştirilmesini istediler.

Bir kabin memuru sarhoş yolcuyu sakinleştirmeye çalıştı ama sarhoş yolcu daha agresif hale geldi ve kabin memuruna küfretmeye başladı. En yakındaki yolcu Schneider ile konuşmayı denedi ve öldürülmekle tehdit edildi. Tehdidi takiben, kabin memuru Schneider’i galley’e götürdü. Orada da fiziksel bir çatışma yaşandı ve bir yolcunun kucağına düştü. Aynı anda, galley ve yolcu koltuğu arasındaki perdeyi yakaladı. Sonunda ekip tarafından kelepçelendi.

Adam Cuma günü Honololu Federal mahkemesinde gözaltına alındı. Şu anda nerede olduğu belli değil..

Sophie Jane Evans

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Meral Döşemeciler

Demek ki; Ekonomi class yolculara yüksek alkollü içki servisi yapmak veya satmak hatalı .Bira ve şarap, o kadar.. O da yeterli miktarda olmak kaydıyla. Yolcu kendi içkisini içmeğe kalkarsa, o da önlenmeli.Yoksa daha çok başları ağırır.