CEZASI BELLİ OLDU

CEZASI BELLİ OLDU

İstanbul Havalimanı’nda yer hizmetlerinde çalışan Tuğçe Sevi’ye, Bodrum seferinin gecikmesi nedeniyle hakaret eden ve hakkında ‘hakaret, halkın bir kesimini sosyal sınıf, din, mezhep, cinsiyet ve bölge farklılığına dayanarak aşağılama’ suçlarından 9 ay 15 günden 3 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açılan yolcu Fatma Funda Esenç’in yargılanmasına bugün Gaziosmanpaşa Adliyesi’nde yapıldı.

İstanbul Havalimanı’ndan Bodrum’a yapılacak seferin gecikmesi nedeniyle yer hizmetlerinde çalışan Tuğçe Sevi’ye hakaret eden yolcu Fatma Funda E., bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını 5 yıl geriye bıraktı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
adalet
9 ay önce

Bu ülkede adam gibi adalet olsa o kadına ibretlik ceza verilirdi ama bir kere daha geri kalmış bir ülke olduğumuzu gördük. Aynı lafları bir devlet büyüğüne veya güçlü birine yapsaydı aynı ceza verilir miydi? Gerçi adamın adam vurup tutuksuz yargılandığı,hırsızın 250 sabıkasının olabildiği,görevini yapan polise çarpıp kaçan adamın tutuklanmadığı,gıdada hile yapanın komik cezalarla yırttığı,karşılıksız çek vermenin suç olmaktan çıktığı bir ülkeden ne bekleyebiliriz ki?