Boeing, Güney Carolina’daki 787 programını askıya alıyor

Boeing, Güney Carolina’daki 787 programını askıya alıyor

 

 

8 Nisan Çarşamba günü ikinci vardiyadan itibaren, Boeing Güney Carolina’daki (BSC) 787 programının tamamen ve geçici olarak askıya alacak. Bu karar, Güney Carolina Havaalanı Kampüsü, Acil Operasyonlar, İç Mekan Sorumluluk Merkezi ve Propülsiyon Güney Carolina merkezini etkileyecek.

BSC alan yöneticisi ve Boeing 787 programı genel müdürü Brad Zaback, “Virüsün eyalet geneline yayılmasını, küresel tedarik zincirimizin güvenilirliği üzerindeki etkisini ve 787 programı üzerindeki dalgalanma etkisini değerlendirirken , ekip arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliğine odaklanacağımızı taahhüd ediyoruz” dedi ve ekledi “halkımızı en iyi koruyacak önlemler almak için federal ve eyalet yetkilileri ile halk sağlığı yetkilileri ile beraber uyumlu çalışıyoruz.”

Uzaktan çalışabilen BSC takım arkadaşları, uzaktan çalışmaya devam edecek. Uzaktan çalışamayanlar, askıya alma işleminin 10 iş günü için ücretli izin alacaklar, bu da şirket politikasının iki katı bir miktardadır. 10 günden sonra; takım arkadaşları, acil durum işsizlik yardımları için ücretli izinler veya acil durum işsizlik fonuna başvurmak kombinasyonunu kullanma seçeneğine sahip olacaklar. Takım arkadaşlarının zamanlarını nasıl kaydetmeyi seçtiklerinden bağımsız olarak, operasyonların askıya alınması sırasında tüm kurumsal faydalar normal olarak devam edecektir. Ücretli çalışma ayrıntıları tüm takım arkadaşlarına açıklanacak.

787 programındaki bu askıya alma süresi boyunca Boeing, sahada gelişmiş temizleme faaliyetleri yürütmeye ve durum geliştikçe küresel tedarik zincirini izlemeye devam edecektir.

Askıya alma durumu kaldırıldığında; 787 programı güvenlik, kalite, dürüstlük ve müşteri taahhütlerini yerine getirmeye odaklanarak üretimi yeniden başlatmak için düzenli bir yaklaşım benimseyecektir.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.