Bayraktar Akıncı, yeni yuvasında Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor

Bayraktar Akıncı, yeni yuvasında Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor

Selçuk Bayraktar, Akıncı Taarruz İHA’nın yeni fotoğraflarını paylaştı: Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor…

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından Akıncı Taarruz İHA ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Bayraktar Akıncı, yeni yuvasında Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor!” ifadelerini kullandı.

Baykar Teknik Müdürü ve Baykar Teknik Müdürlüğü (CTO) ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan, Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Bayraktar paylaşımında, “Bayraktar Akıncı, yeni yuvasında Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!” ifadelerini kullandı.

AKINCI İHA’NIN YENİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, resmi sosyal medya hesabından Akıncı Taarruz İnsansız Hava Aracı’nın yeni fotoğraflarını paylaştı. Bayraktar, Milli Teknoloji Hamlesi hashtagiyle yaptığı paylaşımda “Bayraktar Akıncı, yeni yuvasında Cumhuriyetimizin istikbali için göklere çıkmaya hazırlanıyor! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!” ifadelerini kullandı.

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör