ATLASJET MAĞDURUNDAN AÇIK MEKTUP…

ATLASJET MAĞDURUNDAN AÇIK MEKTUP…

 

Sayın Sefa Bey,

Biz atlasjet çalışanları olarak büyük bir mağduriyet yaşadığımız için bu bildiriyi sizlere yapmak istedim.

Yıllarını atlasjete adamış, iyi günde kötü günde çalıştığı, her an şirketimizin menfaatleri için zaman harcamış havacılığa gönül vermiş çalışanlarız. ne yazık ki son 4-5 aydır yaşanan olaylar hiç birimizin istemediği şekilde sonuçlanmış, bu son aylarda 5 kuruş ücret almadan bize verilen sözlere rağmen eşimizden, dostlarımızdan aldığımız borçlarla işimize geldik, kötü günleri atlatabilmek için işimize daha sıkı sarıldık, şirket bize ödemeleri yapacağını söyledikçe biz de alacaklılarımıza bize destek olanlara sözler verdik, ama tutamadık. banka kredilerimizi ödeyemedik kimsenin yüzüne bakamaz olduk. Hak edişlerimiz ödenmeden insanlar işten çıkarılmış sonrasında iflas açıklanmıştır.

Burada çalışan insanların çoğu icralık durumdadır. Bu ayıp çalışan insanların ayıbı değildir.

Çığlığımızı sessiz atmayacağız. Sizler aracılığı ile bütün Türkiye nin ve sayın devlet yetkililerinin sesimizi duymalarını istiyoruz.

Biz atlasjet mağdurları olarak  haklarımızı büyük bir kararlılık ve hukuk çerçevesinde sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu süreçte bizi anlayan ve kapılarını açan herkese teşekkür ederiz.

 

18 yıllık atlasjet çalışanı

Geri

59
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
MÜŞTEKİ

Sadaka istemiyoruz. Alın terimizin, emeğimizin, verdiğimiz mesainin hakkını istiyoruz !

Cebimizden elini çek Murat Ersoy. Çaldığın haklarımızı iade et !

Büyük

Hırsız! 🙂

DOST

Sefa Bey hiç düşündünüzmü:
Thomas Cook iflasını açıkladığında, Sayın Kültür Bakanımız bir fiil müdahil olarak gerek yolcu ve gerçekse uygun slot ların kullanabilir hale gelmesin de çözüm ararken,Neden Atlasglb nin batışını sesizce izliyorlar.Gerek hükümetimiz gerekse basın medya ve sivil toplum örgütleri bizlere ses vermiyorlar.
Acaba biz görev yapanlar yanlismi yaptık.

Sky bayan

siz kimsiniz??? Patron gibi yazmışsınız. Akıl verme, herkes iş arıyor zaten pekbilmiş!!!!

İFLAS !!! ???

İflas ettim nokta.
Bu kadar kolay olmamalı !

Eskilerden

Bende 15 yılını Atlasjet şirketine bağlıkla sürdürmüş ve bu hazin sonumuzu hiç hesaba katmamış bir çalışan olarak mağduriyetimizin bir an evvel çözüme ulaştılması için tüm ilgi birimler ve kamuoyundan yardım talep ediyorum verilen sözler yerine getirilmediği gibi beş kuruşsuz borç içinde kapı önüne koyulduk sesimizi duyanlar var biliyorum daha çok ama daha çok desteğe ihtiyacımız var

bir dost

size şu andan sonra hiç bir kişi kuruluş yardım edemez derhal yeni işe başla hiç bir avukata paranı kaptırma
beş kurış alamazsın olsada kimseye para vermezler patron sistemi bu

Paylaştıkça guzel

Atlasglobal Çalışanları her platformda seslerini duyurmak için ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar. Basin konusunda Airliner haber ve Hava Sen en büyük destek. Sağ olsunlar var olsunlar. Sizlerden de ricam haklı olarak verdikleri mücadelede onlara destekçi olmanız.

Atlas global mağduru

Her kelimesi doğru. AIRLINEHABER ve Sefa Bey teşekkür ederiz. Sesimizi duyuran bizlere kulak veren tek havacılık sitesisiniz. Teşekkürler.

Atlaszede

Bizi aylarca maas vermeden ucurdular ha bugun ha yarin yatacak dendi ama yatmadi.Aylarca verilmeyen maaslar, kidemlerimiz, ihbar surelerimiz ve tazminatlarimiz hicbiri verilmemektedir.bu kadar insanin emekleri hakettigi paralar ne olacak. Bizler seslerimizi duyurmaya devam ediyoruz butun sosyal medyada destek olmak isteyenler icin instagram @atlaszedeleradaletplatformu twitter: @atlasmagdurlari destek olursaniz cok mutlu edersiniz

Zalimin zulumu

Artık sesimiz duyulsun biz kimseden sadaka degil çocuklarımızın, emeğinizin hakkını istiyoruz.

Azap

Karanlıklar çıkacak aydınlığa. Umudumuz ve inancımız da bizi ayakta tutacak. Destek veren herkese teşekkürler

adalet

umarım bunca mağdur insanın sesini duyanlar olur.. 🙁