AtlasGlobal’e bir kamu bankasından 100 milyon dolar kredi mi verildi?

AtlasGlobal’e bir kamu bankasından 100 milyon dolar kredi mi verildi?

 

Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel, dün attığı tweeti; uçuşlarını durduran havayolu şirketimize, bir kamu bankamızdan 100 milyon dolar daha kredi sağlandığı doğru mu acaba? diye sordu.

Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel, dün (17 Aralık 2019) Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; “Uçuşlarını durduran havayolu şirketimize, bir kamu bankamızdan 100 milyon dolar daha kredi sağlandığı doğru mu acaba?” sorusunu yöneltti.

İşte Turizm eski Bakanı Bahattin Yücel’in o tweeti:

“Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un yeni havalimanının uçuş maliyetlerine getirdiği ağır yük yüzünden uçuşlarını durduran havayolu şirketimize, bu yükü hafifletmesi için bir kamu bankamızdan 100 milyon dolar daha kredi sağlandığı doğru mu acaba?”

ATLASGLOBAL CEPHESİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Atlas Global tarafından 25 Kasım’da yayımlanan açıklamada “Nakit akışımızdaki gerekli yapılandırma ve iyileştirmeyi sağlamak amacıyla, tüm uçuşlarımıza 26 Kasım 2019 itibariyle, 21 Aralık 2019 tarihine kadar ara vermek zorunda kaldığımız bilgisini arz ederiz.” ifadesine yer verilmişti.

26 Kasım’da nakit akışındaki gerekli yapılandırma ve iyileştirmeyi sağlamak amacıyla uçuşlarını 21 Aralık tarihine kadar durdurduğunu açıklayan Atlasglobal, çalışanlarına gönderdiği mesajla 16 Aralık 2019 tarihinden itibaren yeniden görev başında olunacağını duyurmuş ve 16 Aralık akşamı da rezervasyon portalını hizmete açmıştı.(turizmgunlugu)

Geri

12
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
DOST

Simit sarayına yardim edilmesi eğer düşünülüyorsa,Atlasglb a bu yardim bence yerinde bir karar olur.

rezalet

Ben de şirket kurayım yanlış yöneteyim zarar edeyim sonra devletten yardım isteyeyim olur mu? Devlet zarar eden simitçiyi,cengiz’i,ağaoğlu’nu sıradan vatandaştan aldığı vergilerle kurtarır ama sıradan vatandaşını kurtarmaz. Bu ülkede adam gibi hesap soran veren olmadıkça ve bu zihniyet başta kaldıkça daha çookk böyle rezillikler duyarız.

Kazı Kazan

Kazı kazandan gelmiş ola bilir

Anlayana

Bu yorum güzel anlayana….????

Cpt

Maaşlarla ilgili hala bir açıklama yok

maaş ??

Maaşlar hala ödenmedi bir açıklama dahi yok

Cici Kuş

Şirketin ve çalışanların selameti için maddi kaynak bulunması zorunluydu zaten. Eğer bu haber doğru ise güzel bir gelişme! Ancak kaynağın “Kamu” bankası tarafından sağlanıyor olması da ayrı bir soru işareti. Belki de win-win anlaşması yapılmıştır?

Ist

MAAŞLAR BUGÜNDE YATMADI

Saklı Kalsın

Banka falan değildir. Kredi limitini dolduran firmalara kredi verilmez. KÜLTÜR VARLIKLARI Turizimm Bakan bey kardeşi var yardım etmiştir

KATAR

Sefa bey, katar’ın Atlas’ı kurtardığını bilmeyen kalmadı. size yazdığımda belge olmadan yayınlayamam dediniz. Önemli olan belge olmadan yayınlayıp sonra da belgesi çıktığında bakın ben demiştim demek olmalı. O diğer malum site zaten yazamaz dı. senelerce beslendiği şirket hakkında şimdiye kadar ne yazdı ki bunu yazsın

Katarlı

sen yaz ozaman tarihe geç ))

KFK

Bugün odenecekkkkk