Atlasglobal’den Personel Alımı

Atlasglobal’den Personel Alımı

Ünvanı Atlasglobal olarak değişen ve ülkemizin eski havayolu şirketleri arasında gösterilen kurum için bünyesinde görev alacak personel alımları yapılmaktadır.

2001 yılından itibaren hizmet veren Atlasglobal ; iç ve dış hatlar da tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmaktadır.Turizm ve havacılık sektöründeki gelişmeleri göz önünde tutarak hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir.

Atlasglobal verilen hizmet  ve Güler yüzlü personeliyle müşterilerinin tercihleri arasında ilk sıralar da yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermiş olan firma çalışanlarının isteklerini de ön planda tutmaktadır.

Gelişmeye önem veren Atlasglobal; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda hızlı gelişim gösteren firma, iç ve dış seferleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Atlasglobal bünyesinde çalıştırmak üzere personel alacağını açıkladı. Her hangi bir departman belirtmeden adayların genel başvuru yapacakları bildirilmektedir. Yayınlanan iş ilanlarında ihtiyaç halinde belli  bir pozisyonu doldurmak amacıyla başvuru yapılması istenmektedir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar için; en az lise mezunu , genç , dinamik ve güler yüzlü olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak olan adayların genel bir  başvuru yapacakları belirtilmektedir.

Atlasglobal iş başvurusu yapmak isteyen adayların Atlasglobal iş ilanları aracılığı ile internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekleri belirtilmektedir.

Başvuru koşullarına sahip olduğunu düşünen adayların başvuru yaparak firma  bünyesinde çalışma hakkına sahip olacakları belirtilerek Atlasglobal iş başvurusu ilanı ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunan adaylar arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirme sonucu adaylara bildirildikten sonra uygun departmanın uygun pozisyonunda işe başlayabileceklerdir.

Atlasglobal Grubu personel alımlarına başvurmak  için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
4 yıl önce

AYT base’e teknisyen alacak. MATS’dan kacan arkadaslara duyurulur.