Atlasglobal uçuşlarını durdurdu!!

Atlasglobal uçuşlarını durdurdu!!

 

Atlasglobal uçuşlarını durdurma kararı aldı. Atlasglobal karar sonrası son uçuşunu bugün İstanbul-Bağdat seferi ile gerçekleştirdi.

Şirket yetkilileri bütün çalışanlarını Florya’daki Genel Müdürlük binasına davet etiği öğrenildi.

Bir süre önce iflas erteleme başvurusu yaptığı ancak geri çevrildiği iddia edilen Atlas’ın son ara verme açıklamasıyla birlikte iflas kararı bildirebileceği ileri sürüldü. Konu sosyal medyada da gündeme geldi. Yurtdışında 2 ülkede partneri olan Atlas’ın son olarak Aralık sonunda da uçuşlarına ara vermişti.

26 Kasım’da uçuşlarını askıya alan Atlasglobal 21 Aralık 2019 tarihinde Antalya, Londra, Bağdat, Tel-Aviv, Tahran ve Amsterdam seferleriyle yeniden uçuşlara başlamıştı.(bloomberght)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Duke Nukem
7 ay önce

Bence arsız telekulak Ziyacık ülkeyi terk etsin. Bugün yarın tüm yazışma, ses kayıtları ortaya çıkacak gibi duruyor. O hissiyatı aldım ben. En çokta birlikte bayılgel yaptıkları ve bağdata gönderdikleri kendine dikkat etsin.

fly
7 ay önce
Cevapla  Duke Nukem

açık açık yazın şu adamın adını. neyden çekiniyorsunuz? O. Z. A

fly
7 ay önce
Cevapla  Duke Nukem

ziyacık değil. O.Z.A . rahat rahat yazın adını. ben yazıyorum editör yayınlamıyor. editörün de var bir sıkıntısı herhalde.

Uçangil
7 ay önce

Kimi çağırmış şirkete bizde kabindeniz ama bir mail dahi gelmedi geldik gidiyoruz hala adam yerine koyulmadık yazıklar olsun.

Uçangil
7 ay önce
Cevapla  Uçangil

Ayrıca madem bir süre önce iflas başvurusunda bulundu neden bizi aralık ve ocakda yoğun bir şekilde uçurdu hakkımız haram olsun diğer şirketleride batsın insallah

Sebebe odaklan
7 ay önce

Çok uzatıyosunuz , Sami – Semra – Derviş – Nevzat – Nigar – Osman Ziya

atlasglobal2020
7 ay önce

Kıymetli Atlasglobal Dostları,

Sizler için atlasglobal2020 isimli bir instagram hesabı açtım. İflas sonrası bilgi paylaşımlarını buradan yapabiliriz diye düşündüm. Birliktelik anlamında, faydalı, seviyeli bilgileri paylaşabilirseniz seviniriz. Birlik olmak için geç kalmış olabiliriz ama daha bu burada bitmedi. https://www.instagram.com/atlasglobal2020/

Garip bir duygu (Birlik olma zamanı)
7 ay önce

Çalışanlar bu dakikadan sonra ne yapmayı planlıyor ? Haklarımızı gasp edenlere karşı sesimizi yükseltmeyecek miyiz? Yoksa yine boş vaatlere kanıp kendimizi oyalamaya devam mı edicez. Herkes harekete geçmeli. Organize olalım, Genel Müdürlük önünde sesimizi duyuralım.

Olmasaydı Sonumuz Böyle
7 ay önce

Kötü yönetimin açtığı sonuçlar.. Güvenilmemesi gereken insanlara koltuklar emanet edilmemeliydi. Kış ayında geçim derdinde olan ailesini geçindirmeye çalışan insanlara allah kolaylık versin..

DOST
7 ay önce

Arkadaşlar bu senaryo 2 sene önce yazildi.AFA ,ATS tım ve Atlasglb bağımsız hale getirildi.Sebep iflas durumunda diğerleri etkilenmesin diye.
CEO değişikliği yapılarak 2 sene bu süreç uzatıldı.5 ay önce de Şermed cpt la yollar ayrılarak geçici bir CEO getirildi.Cunku bu süreci en iyi M.Erogluyla yönetirdi ki öyle de oldu.
M.Ersoy şirketi kurtarma ve kaynakları kullanma yolunu hiç denemedi.Insanlara verdiği sözlerde çalışanlar bunu önceden göremediyse yapacak çok birşey yok.
Artık hukuksal platform da haklar aranmalıdır.

Bir varmış bir yokmuş
7 ay önce

Aylarca oyaladınız .. ha bugün ha şimdi diye maaşlar ödenicek dediniz şimdide iflas adı altında arkanızı dönüp gidebileceğinizi zannediyosunuz .. Şirket toparlanmaya başlamış bile insanların hakkını yediniz .. yediği kaba pisler hale getirdiniz!!!peki bizim verdiğimiz emekler haklarımız ne olacak?? O arkasından sövdüğünüz ağlaya ağlaya zorla gittiğiniz uçuşları size yapılan haksızlıkları ne çabuk unuttunuz ?? İnsanların ahını günahını alarak( bir kek)uğruna hırsız damgasını yapıştırarak atılan arkadaşlarınızı ne çabuk unuttunuz !! Hepiniz kırmızı şimşek kesilip ilk göz ağrınıza ağlar oldunuz?? Yazıkk Omurgalı olmayı tercih ederim … şimdi oturun instagramda o çok sevdiğiniz mobingten ötürü paylaşamadığınız fotoğraflarınızı paylaşın;)