AtlasGlobal bir kez daha tüm uçuşlarını durdurdu!

AtlasGlobal bir kez daha tüm uçuşlarını durdurdu!

 

AtlasGlobal Hava Yolları, bir kez daha tüm uçuşlarını durdurdu.Geçtiğimiz yılın 26 Kasım’ında durdurduğu uçuşlara 21 Aralık’ta yeniden başlayan AtlasGlobal’in uçuşlarını bir kez daha durdurduğu belirtildi.

Şirket, 9 Şubat tarihine kadar yeniden tüm uçuşlarını durdurma kararı aldı. Söz konusu bilginin, hava yolu şirketinin çağrı merkezi tarafından da doğrulandığı ifade edildi.

Bundan önce Avrupa uçuşlarını durduran Atlasglobal, A330’ları yere indirdiği haberleriyle de gündeme gelmişti.

Konuyla ilgili olarak şirketen henüz resmi bir açıklama yapılmadı.(turizmguncel)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Atlası Gerçekten Sevenler
8 ay önce

Hostes kızlara sürekli eski genel müdürü, uçuş işletme başkanını ve first officer arkadaşları gönderdiğini palavralarını sıralayan, aralarına soktuğu casuslarla gizli ses görüntü keydettiren danışman arkadaş Z… uçuşlar durmuş diyorlar. Bununla ilgili bir açıklaman varmı yoksa açıklamanı gene kızlara telefonlardamı yapacaksın! Ey patron kimleri gezdiriyorsun yanında. Vah vah.

Yalan yanlış
7 ay önce

Bu yazdığınız doğru değil ve çirkin.
Ben bir şirket uçucu personeliyim.
Danışman beyin adaleti, sen ve senin gibi yalancılara örnek olsun.

Deli
7 ay önce

Şu yazdığına kendin bile inanmıyorsun.
Zavallı.
Murat bey ve danışmanı, adam gibi adamdırlar.
İşiniz gücünüz çamur atmak. İftiracılar.

Cpt.
7 ay önce

bu konuyla ilgili bizimde kulağımıza çok şey geliyor. hatta başka hava yollarından arayıp sizde biri varmış böyle yapıyormuş diyorlar diğer cpt arkadaşlar sürekli. kendisini tanımam ama üstteki arkadaşın yazdığından fazlasını duydum hakkında. hatta uçaklarda ve şirketteki casuslarının ve kankalarının adları ortalıkta geziyor. diyeceğim ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence. Ama bunlar bizi çok ilgilendirmiyor. bizim borcumuz harcımız var. biz maaşlarımızı istiyoruz. Ne uçuş yazsalar para alamıyoruz deyip gittik. o tarih bu tarih artık gına geldi.

Ziyyaa
7 ay önce

ATma Ziyyaaa atma 🙂

Ziyacııııık
7 ay önce

Recurent sınıflarından çıkmadığında mı yalan kıçını arkandan çeke çeke koşarak kapalı kapılar ardında casuslarınla kek börek yediğin de mi yalan.Ne iş başardın şimdiye kadar neyi bitirdin neyi başlattın.Kul hakkı yemekten hainlik yapmaktan başka.Palavracı düzenbaz hiç bir toplumda zerre saygısı olmayan bu yaşına kadar bomboş yaşamış fosss bir adamsın sen.Allayıp pullayıp kendini ancak yeni yetme hosteslere satarsın.Atlasın başına gelmiş en büyük belasın sen bu hale gelmemize de sebep.Kendi başını yersin umarım tıpkı Nigar gibi….!

Duke Nukem
7 ay önce

Bir tane yalaka türedi bu foruma. başka isimlerle sanki farklı kişiymiş gibi 2 ayrı topiğede yazıyor. yavrum boşuna uğraşma sen tek kişisin biliyoruz. hayır korumaya çalıştığın kişinin ne mal olduğunu bilmeyen yok zaten. atlası seven arkadaş yazmış. 17 like almış. ama bir beğenmeyen var oda sensin. sen kimi kandırmaya çalışıyorsun. herkes biliyor zaten hem danışman bozuntusunun kim olduğunu hemde onu korumaya çalışan kişinin. türlü türlü yalanlarla tek kişi olduğunu. Yoksa unlike atardın dimi. Ama aynı ip den izin vermiyor forum. adminden ricamdır. bu arkadaşın aynı kişi olduğunu herkes biliyorda lütfen söylede kendide öğrensin

Şaşkın
7 ay önce

Benim anlayamadığım kabin ekininden kızların bir yönetim kurulu başkanı danışmanı ile nasıl böyle ilişkileri olduğu…Sizin amiriniz yok mu? Hastanede rehin kalan onu aramış, disiplinsizlik yapanı gören onu aramış, bilmem nesi olan onu aramış. Bu ne garip ilişki

İ_a_de_i _Ziya_red
7 ay önce

#Şaşşkınnnınnnn bekleme yapma. devam et!sende bilmiyormuşsun gibi yapmaaaa!:))

Üst Düzey Danışman ve Kabin Memurları
7 ay önce

Abi ben de bunu anlıyamıyorum. Hostes Kızların şirketin üst düzey danışmanı ile ne işi olur abi? Böyle bir durum var ise, çok yazık. Bence, Patronun bilgisi dahilinde oluyordur, başka türlüsü düşünülemez. Serum param yoktu Danışmanı aradım. Telefonunu nereden biliyorsun? Kızlarda hiç düşünmüyor, ne alaka diye? Yani danışman bana niye telefonunu versin ki diye? Saf mısınız yaaaaa? Nerde yaşıyorsunuz siz?

Duke Nukem
7 ay önce

Ya siz neyi anlamıyorsunuz. bu danişman adam dindar bir yazar bozuntusu sözüm ama tüm işi kadınlara yürümek. bu her gün hosteslerin olduğu recurrent sınıflarının orada takılır, yeni gelenlere hemen telefonunu verir, 3000 liraya çalışan kızlara yürür istediğini almaya çalışır. bazılarını hırslı görürse seni kabin ekipler müdürü yada yardımcısı yapacam ama istediklerimi yapacaksın der. birileri istediğini yapmazsa planlamaya yerleştirdiği adamlar sayesinde onu yatılara göndertmez yada ayarlattığı ekipler yada amirler ile ile o kıza her uçuş eziyet ettirir. Şirkette bunlarla uğraşırken elden gider.

Misafir
8 ay önce

Aylardır maaş bekliyor çalışanlar. 20 uçaktan 2 uçağa, güzelim şirketi ne hale getirdiler.

Ticaret
7 ay önce

Anlıyoruz sıkıntın var. Ödeyemiyorsun. O zaman palavra atmayı bırak, tarih verme. Veriyorsan sözünde dur. Ödeyemeyince de bir özür maili at bari. Her hafta yok cuma yok pazartesi diye beklemekten gına geldi. Bizler de senin verdiğin tarih ve tarihlere göre ev sahibine, bankaya, çocuğumuzun okuluna sözler verdik. Ticarette zor durumlar her şirketin başına gelebilir ama insan adam gibi açıklama yapar. Yok para gelecek yok geldi yok pazartesi kesin… Sözünde durmuyorsanda kusura bakma diye birşey yaz/yazdır, haber ver. Bizlerde zamanında sıkıştık ödeme gününde ödemeyeceğimiz zaman karşı tarafa kusura bakma deyip adam akıllı tarih verdik. Paylaşım toplantısı gaz alma toplantısına döndü. İnandırıcılığın kaybettin.… Devamını oku »

Atlasglobal oldu Atlaslokal
8 ay önce

Atlasglobal bir marka olamadı maalesef. Uçuşlarla ilgili bilgiler doğru yanlış web sitelerinde yer alıyor, ama Atlasglobal Kurumsal İletişimi bir açıklama yaparak gerçek durumu açıklayamıyor. Maaşlar şu gün ödenecek, o gün geliyor tık yok. Bana yanlış bilgi vermişler, bu sefer teyit ettim, şu tarihte kesin ödeyeceğim. o gün geliyor, ama kendisini yine aldatmışlar. Şaşırdık mı?

ATLAS
8 ay önce

Sayın Editör yanlış bilgi verdiniz.Ucuslar durdurulmadi.Sadece sömestr tatiline girdi.15 şubat’a kadar.
Allah bu şirkette çalışanlara güç ve kuvvet versin.Yoneticiler hariç.

ATLAS
8 ay önce

Nano.Sen merak etme uçacak insan çok.H.K,S.S,Y.T,M.O,E.E.

Misafir
8 ay önce
Cevapla  ATLAS

Nokta atışı.

ATLAS
8 ay önce

Sayın editör yanlıs haber verdniz. Uçuşlar durdurulmadı. Sadece şaka yaptık. Şakadan da anlamıyosunuz

Bilginize...
8 ay önce

Merhablar Avrupa uçuşlarının durduğu doğru zaten biliniyor fakat uçuşlarımızın tamamen durduğu doğru değil.Şuan birkaç destinasyonda olsa devam ediyoruz.Umarız patronumuz bu yükün altından kalksın ve Atlas eski günlerine dönsün ki bunca insan ekmeğinden olmasın.

Nano
8 ay önce
Cevapla  Bilginize...

Kafanı kumdan bir çıkar kardeşim, bizde paramızı kazanmak istiyoruz fakat maaş yok, uçuş yok, nasıl düzelecek bu durum? Sihirli değnek mi var dokunsun herşey tekrar 2004-2010 senelerine dönsün? Pazartesiden itibaren uçacak pilot yok, nasıl uçsun geride kalan 2 uçak. Bu kadar insanın umudu hayalleri hayatı alt üst oldu.

SHGM EL KOYMALI. STOP IT
8 ay önce
Cevapla  Bilginize...

Patronunuzun dünya kadar borcu var. 100 Milyon Dolar. Sen olsan, bu şirkete 100 Milyon dolar koyup mu devam edersin, yoksa, bu 100 milyon doları başka işlerde mi yatırım olarak düşünürsün. Hiçbir akıllı iş adamı, birinci seçeneği yapmaz. O yüzden bu şekilde uzatmalar uzatmalar uzatmalar devam ediyor. Benim anlamadığım. SHGM ne iş yapıyor???? Cesarate mi yok nedir anlamıyorum. Parası olmayan ve çok borcu olan bir şirketin derhal uçuşlarının kesilmesi ve şirkete KAYYUM ataması gerekir. Tavsiye olarak da o muhterem Danışmanı atasınlar. Adam bir türlü tavsiyelerini söz geçiremediği kimseye.

Hayaller ve gerçekler müsabakası
8 ay önce
Cevapla  Bilginize...

2 ucakla bu kadar çalışan devam eder eder.eder eder..

KK35
7 ay önce

Umarım toparlanır.. Bize koyan uzun seneler verdiğimiz değerli gördüğümüz sabah akşam ailemizden cok emek verdiğimiz uykusuz gecikmeli bekle bekle bitmeyen sürelerin geçtiği günler seneler verdiğimiz şirketimiz bizi aradıgında hasta hasta binlerce defa ricalarını kırmadığımız canım şirketimiz!! Ve aile gibi gördüğümüz yolcularımız! Biz madur olduğunuzda da yanınızdayız dedik.. Sevdik atlasın yonetımını deıl, Murat bey’in personeline kıymet vermesini bekledik ve son kabin toplantısında Arkadaslar yanınızdayım” demesinden dolayı yanlarındaydık! Şimdi ise buzdolabımız boşaldı ! Bizi kim düşünüyor yanına alıp savaşalım dedi biz açken. Ama uçun uçun saatinizde geçse dimi… Murat bey olmasa onun insanlığını, suanki üzüntüsünü bilmesem durmam !!

mars
8 ay önce

ben size aylar önce demedimmi tornavida kafalar size sagada olanları yazdım aynısı buradada olacak yeni iş arayın dedim bana kızdınız
çünkü burada alacağınız maaşları bulamıyacağınızı bildiğiniz için tatlı surnazlığı yaparak kendinizi kandırdınız şimdi borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi düşünün sakın tazminat alırız diye beklemeyin beş kuruş alamazsınız shgm zaten içerdeki parayı şirket sahibine veriyor oda
çalışmadığı haldeeşini dostunu sigortalı yaptığından parayı çalışanlara ödemiş gibi yapıp cebine indiriyor.her koyun kendi bacağından asılır
çok bilen tornavida kafalar. şimdi anca gidersiniz.