AtlasGlobal Avrupa Uçuşlarına Mart Ayına Kadar Ara Verdi…

AtlasGlobal Avrupa Uçuşlarına Mart Ayına Kadar Ara Verdi…

AtlasGlobal, ‘mevsimsel düşük talep’ nedeniyle Avrupa uçuşlarına mart ayına kadar ara verdi

Havayolu şirketi, Avrupa’da Londra, Amsterdam ve Paris olmak üzere 3 noktaya uçuyordu

 

Havayolu şirketi AtlasGlobal, sezonsal düşük talep nedeniyle Avrupa uçuşlarına mart ayına kadar ara verdi. Yaz tarifesine mart ayında geçecek olan şirket, Avrupa’da Londra, Amsterdam ve Paris olmak üzere 3 noktaya uçuyordu.

Şirketten Reuters’a yapılan açıklamada, “Salı günü itibariyle alınan karar kapsamında Avrupa uçuşlarımıza Mart ayına kadar ara verdik” denildi.

Şirket yetkilisinden Reuters’a yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Mevsimlik Havayolu
6 ay önce

Sanırım çare tükenince Çukuruva bölgesi mevsimlik havayolu ve çalışan modeline döndüler,Yazık bu insanlara ya planınız neyse açıklayında herkes yoluna baksın artık.Mısır piramitlerinin gizemi çözüldü ,sizin ne yapmak istediğiniz çözülemedi anlaşılan hala eski ve aynı kafadasınız,

blu
6 ay önce

Çok doğru tespit.

Havacı
6 ay önce

Batıyorsa batıyoruz desinler, insanlar mağdur olmasın.

aliş
6 ay önce
Cevapla  Havacı

zaten batmış kendini kandırma.

Kpt
6 ay önce

Artık Murat Ersoy bile kendi söylediği yalanlara inanır oldu.Durum vahim, vehamete kapılan kaptanlar kaçmaya başladılar.gemi fare misali.

Ist
6 ay önce

Maaşlarıda o dolulukla ödeseydiniz keşke 2 ay oldu . Bu insanlar kira fatura ödüyor. Bittik okeye dönüyoruz diyin artık. Yalan dolanla yönetilen bir şirket hayali aldıkları kiraladıkları uçaklarla insanları geçiştiren bir patron. 1 hafta sonra açıklayacağınız iflası yine mail yoluyla mi atacaksınız çalışanlarınıza . Kasa bomboş

Dürüstlük
6 ay önce

Ya bir patron dediğin adamın yalanı dolanı olmaz yazılı veya sözlü açıklama yapar kararı neyse planı neyse çalışanlarıyla paylaşır dürüstçe ne olacaksa olur . Büyüyoruz yıldızlı havayolu olduk hedeflerimiz büyüyor sadece kendini kandırırsın çünkü genel müdürlükteki yalakalarınız size hayeller kurmanıza neden oluyor o yalakalarınız hülocularınız sadece kendi koltuğunu düşünüyorlar yanlış bir karara bile sırıf yalakalık olsun diye evet diyen müdürleriniz var.
Çalışanlarız hergün işe geldiğinde acabalarla gelmesin korkularıyla gelmesinler yazıktır yapmayın kararınız neyse çıkın dürüstçe söyleyin.

Mavi Atlas
6 ay önce
Cevapla  Dürüstlük

Atlasjet bünyesinde Atlasjet Temsil ve Gözetim A.Ş (JETSUPPORT) adıyla kurulan gereksiz firmada 5.6 kişi çalıyor başkan başkan yardımcısı MÜDÜR müdür yardımcısı yılarca bedavadan maaş aldılar ortada tek bir işyok. Sonra dervişmi ermişmi bir bela geldi ofofofof. Ticaret birimi kötü olan bir şirket başarılı olamaz. Gemin var çalışanlarınla denizdesin bir sorun oluyor batıyorsun etrafında seni kurtara bilecek veya kurtarmaya çalışan gemiler var kendini düşüp kimseye eyvallahın yok . Ya birak artık bu şirket bu durumda kurtulmaz ortak al veya yine uçaklarını kirala arabistan iyi bir seçenekti vaz geçtin bu sırketi iyi bir ticaret biriminle kurtara bilirsin. Yazık çalışanlarına buna hakkın yok.… Devamını oku »

CPT
6 ay önce

Durumdan vazifeyi de siz cikarin.
Yoğurdum eksi diyeni duydunuzmu!!!

Cpt.
6 ay önce

3 liralık malı 5 liraya satmaya çalışırsan olacağı budur. Ya ortaya para koyacaksın, yada ortak alacaksın. Ortak alacağın adamdan da değerinin 3 katı para istemeyeceksin. Ticarette kazanmakta var, kaybetmekte. Ama kaybetmeyi kabul etmedin mi durum buraya kadar geliyor. 3-5 uçakla bu şirket zaten ne çalışanına borcunu ödeyebilir, nede kendini idame ettirebilir. Şirketin sadece çalışana borcu 10 milyonları buldu. 2,5 ay oldu maaş ödenmeyeli. Kaptanların yarısı fazla, first officerlar zaten piyasanın en düşük maaşını alıyor, yarısı maaş bile almıyor. Maaş alanlarından da gözü dışarıda, hostesler aynı. Böyle şirket yönetmeye ne var. Buna şirket yönetmek denmiyor. Piyasada pilot ihtiyacı fazla değil ilan… Devamını oku »

aliş
6 ay önce

size daha önce sonunuzun saga gibi olacağını söyledim bana kızdınız görünen göz kılavuz istemez size yaşadıklarımı anlatım sakın kendinizi aldatmayın derhal kendinize yeni şirket ile anlaşıp sonra sürünmeyin sonunda atlastan bir kuruş alamazsınız sagadan daha önce size geçen arkadaşlarınıza sorun söylesinler.size başıma gelenleri aktardım her koyun kendi bacağından asılır hayırlı işler dilerim

KPT
6 ay önce

Her firmada yaşanılan ekonomik sorunların, bu sıralar fazlaca etkilediği türkiyenin küçük havayolu şirketi Atlasın , elindeki uçak sayısıyla doğru orantılı olarak uçuşlarını azaltması biraz normal gibi aslında , bu küçük firmada 4sırmalılar EN ÖNDE YÜRÜR,ŞİRKETİN BABASIDIR,KARAR VERİR falanfilan,önlerine birisi geçince şirketten attırırım derler,şirkettiki kızlarına yardım etmek isterler maaşlarıyla ŞEHRAZAD misali,başka şirkete gideriz tehditleriyle patronu köşeye sıkıştırma kararı alırlar falan bunlar her ailede yaşanan şeyler herkes ailesinde yaşamıştır bunları şimdi burda 4sırmalılar önden gidiyor İSYANDALAR,bu insancıklar nasıl maaşlarıyla kızcağızlarına tekliflerde bulunsunlar her yaş başına aradaki farkı kapatıcak binlikleri nasıl ödüycekler mağdurlar,sağında oturan adamlara anasından emdiğini nasıl burnunda getiricekler artık onlar gibi… Devamını oku »

Kaderden kaçılmaz
6 ay önce
Cevapla  KPT

Çok iyi oldu bir günde 50 tane first officerı kapıya koyduklarında sesleri dahi çıkmadı , ben 2 kaptan uçamam diyenler en önden koşturdu biz kaptana kaptana bu operasyonları hallederiz diye şirkete . Sesimizi çıkarmayalım bu çiftlik biryerde bulunmaz diyenler, Şimdi naş naş kapı bulursanız girersiniz.thy de zaten çalışamazsınız , tükürdüğünüzü yalayıp onur a gidersiniz ama onlarda almaz . Pegasusta kaç tanesi denedi fail oldu hemde kimler kimler . Bundan sonra size hayat zor . Meslektaşlarınızın yanında durmayıp bu kış günü yalakalık yaparsanız olacağı bu . Hadi şimdi gidin ıraki de çalışın tabi onlarda alırsa .

Kaptan
6 ay önce
Cevapla  KPT

4cükler seni iyi üzmüş anlaşılan acısı dinmemiş

Kabtan
6 ay önce
Cevapla  KPT

Adam atlası özetlemiş

Cpt
6 ay önce
Cevapla  KPT

Git tedavi ol. Kafayı yemişsin. Kpt kodunu da kullanma.

CPT
6 ay önce

Birlik ve beraber olun ve emegizin karsiligini almaya bakın.
Sizlerin hakkını savunacak bir yöneticiniz yok.Birbirinizi yemeyinnnn