Atlas Global’in uçuşlarını durdurması hakkında Bakanlık’tan açıklama

Atlas Global’in uçuşlarını durdurması hakkında Bakanlık’tan açıklama

 

Son dakika haberine göre Atlas Global, dün yaptığı açıklama ile 26 Kasım’dan 21 Aralık tarihine kadar uçuşlarına ara verdiğini açıkladı. Bu açıklama ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı konuya ilişkin karşı açıklama yaptı.
Atlas Global, dün yaptığı açıklama ile 26 Kasım’dan 21 Aralık tarihine kadar uçuşlarına ara verdiğini açıkladı.

Bu açıklama sonrası Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan konuya ilişkin karşı bir açıklama geldi.

“DURUM BAKANLIĞIMIZCA YAKINDAN TAKİP EDİLECEKTİR”

Bakanlık, “Atlas Global Havayolları, 21 Aralık 2019 tarihine kadar tarifeli uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştır. Firma, söz konusu dönem içinde uçuşunu yapamayan yolcularla ilgili bilgileri 15 Aralık 2019 tarihine kadar tespit ederek, söz konusu süreç nedeniyle oluşabilecek mağduriyetleri gidereceğini bildirmiştir. Atlas Global Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir.” dedi.

.

 

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
mafaky

Bakanlık olarak takipçi olmaları zaten asli görevleri arasında… Ancak bunun yanısıra, Atlas’in bilgilendirmesinde zararlarının nedenlerinden bir tanesi olarak gösterilen Yeni İstanbul Havalimanı’na taşınma ve orada idame ettirme maliyetlerinin niye yüksek olduğu konusunu da takip edecek mi Bakanlık?

atlasglb

Bu şirket turizm bakanının kardeşiyle ortak olduğu şirket ekonomimiz çok iyi,manipülasyon yapıyorlar diyen iktidarın bir kere daha yalancı duruma düşmemesi ve yandaşa destek için öyle kolay kolay batmaz,batırmazlar,icabında iktidar thy’ye yaptığı gibi el altından verir vatandaşın vergileriyle mali desteği olur biter. Nasılsa koyun millet alışmış yolunmaya. Yok hakikaten durumu kötüyse de o zaman hani Türkiye büyümüş,zenginleşmişti,ekonomi çok iyiydi? Yapı Kredi bankasının ortağı 500 yıllık Unicredit bankası bile ülkeden çıkıyor daha ne olsun? Bakanlık takip ediyormuş,etsen ne olur,olan yine binlerce işçiye olur,damadın maliye bakanı olabildiği bir ülkenin batmaması mucize olur zaten.

Teknisyen123

Dakika 1 gol 1. IGA daha coook havayolu şirketi batıracak. Kolins cengizde yine bu ülkenin kanını emmeye devaö edecek. Yani milletin bilmem neresine koymaya devam edecek.