ATLAS GLOBAL’DEN ŞİKAYETCİ BİR YOLCUNUN SERZENİŞİ

ATLAS GLOBAL’DEN ŞİKAYETCİ BİR YOLCUNUN SERZENİŞİ

 

 

Merhaba Sefa bey, öncelikle Atlasglobal ile ilgili tüm tarafsız haberleri sizin sitenizden edindim. Bunun için teşekkür ediyorum.

Sizi daha çok işin personel kısmı ilgilenirse de Atlasglobal mağduru bir yolcu olarak sesimi duyun istedim. 1 Aralık 2019 tarihinde Moskova’dan istanbul’a dönüş uçuşumu 4 gün kala iptal ettiler. 2 gün boyunca bir yetkiliye ulaşmaya çalıştım ama nafile.
Dönüp iş başı yapmam gerekiyordu. Bu yüzden mecburen başka firmadan bilet aldım. 16 aralık ‘ta resmî siteden yapacakları açıklamaları beklemeye koyuldum. 16 aralık’ta uçuşlara tekrar başladıklarını belirtip iade ve  tazminatlardan bahsetmediler. Bizi resmen yok saydılar.
Sivil havacılık genel müdürlüğüne başvuruda bulundum. Aralık ayından bu yana işlem yürütülüyor yazmakta. En son 3 şubat’ta Atlasglobal’den mail aldım. Shgm başvurumun onlara ulaştığını ve ödeme yapılabilmesi için hesap bilgilerimi istediler. Aradan geçen 10 günlük sürede herhangi bir ödeme yapmadılar.
Dün de aldığımız haber resmen soğuk duş etkisi yarattı. Ne yetkili otorite kurumlara ne de havayolu şirketlerine güvenim kalmadı. Kafasına göre uçuş başlatıp, sonlandıran  şirkete kimse dur diyemedi. Ben yurt dışından borçla bilet alarak dönebildim. Çok da önemli olmayan bayağı bir cümle ile sonuçlandıracağım. Hakkımı kimseye helal etmiyorum.
Saygılarımla…
Geri

9
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bir Çalışan Mektubu

Sefa Bey,
Yıllardır gece gündüz demeden, severek çalıştığımız ve karşılığında geçimimizi sağladığımız şirketimizde yolun sonuna istemeyerek geldik, kepengi kapattılar. Binlerce çalışan kimi 1 ay , kimi 3 ay maaşlarını alamadı. Yalanlarla, masallarla ortada bırakıldık. Bizleri koruyan bir sistemin olmayışı nedeniyle bu paralarımızı alacağımız da meçhul. Bizler de hakkımızı helal etmiyoruz.

K. M.

Biz burda işsiz kaldıkkkkk anlıyor musunuz ??????? 33 yaşından sonra nerde nasıl çalışırız ??????!!!! Aylardır maas alamıyoruz. Sırf sezon gelince şirketimiz düzelir diye gıkımız çakmadan sabrettik!!!! Adam hala bilet parası diyor!!!!! İşsiz kalmadığına şükretmen gerekirken!!!! Kimse bizi düşünmüyor! kimse bizim neler hissettiğimizi bilmiyor!

Hüseyin

Kimse seni düşünmez, niye düşünsün. Senin zararın 10 birim, yolcunun zararı 1 birim. Naapsın, sana bakıp haline şükür mü etsin.

KKK

Mahalle yanarken **** saçını tararmış okadar insan mağdur çalışanlar mağdur alacaksınız iste paranızı hala bilette bilet arkadas

Bilet

Bilet alıpta uçamayanlara,yada ödeme yapılmayanlara niye kızıyosunki Dayı yada Teyze?Tamam sende işsiz kaldın ama sorumlusu biz bilet alıpta mağdur olanlarmı?Delikanlıysan git müdürüne yada patronuna kız,kızabiliyorsan tabi…

Utan

Şimdi bilet alıp hakkını arayan insanlara çemkiriyorsun ya, işte o bilet alan insanlar yüzünden bugüne kadar maaşını alıyordun.

Mehmet cevahir

Bizde aynı şekilde mağdur edildik ve Türk düştü durum utanç verici ve mağdur olduk.hakkimiz helal etmiyorum

Garip bir duygu (KAMPANYA)

Havacılık sektörü gizli bir sevgi zinciri ile birbirine bağlıdır. Gelin birlik olup tüm mağduriyetleri ortadan kaldıralım.
Murat Ersoy çalışanlarına maaş + tazminatlarını ödesin , biz çalışanlarda bilet satışı yapılan 2-3 yolcunun paralarını ödeyelim.

Kkk

Evlere temizliğe de gideriz