Atlas Global’de bazı uçuşlar iptal edildi!

Atlas Global’de bazı uçuşlar iptal edildi!

 

Atlas Global Hava Yolları’nın bazı uçuşları tarife değişikliği sebebiyle iptal edildi. Atlas Global ekonomik sıkıntılardan dolayı geçen kasım ayında uçuşlarını durdurmuş, uçuşlar daha sonra tekrar başlamıştı. Atlas Global’in internet sitesinde yurt dışı bilet bulunamıyor. Şirket yetkilileri henüz bir açıklama yapmadı.

Ekonomik sıkıntılar sebebiyle geçen kasım ayında uçuşlarını iptal eden Atlas Global Havayolları’nda uçuşlar tekrar iptal edilmeye başlandı. 10 Ocak’taki Londra-İstanbul uçuşunun iptal edildiği bildirildi.

Müşterilere gönderilen bilgi notunda uçuşun tarife değişikliği sebebiyle iptal edildiği vurgulandı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Ne İnsanlar Var
6 ay önce

Allahım ne ilginç beyin yapısına sahip insanlar var şu havacılık camiasında,yok biz 3 bin alıyodukta siz iki ay bekleyemedinizde,ee tamam şirketin ucuz yalakalarındansın anladık hadi seninde gönlün olsun bi şey demiyelim,Ama yarın öbürgün operasyonlar tümüyle durup ,finish bayrağını çekerse hiç aglama olurmu?Yok benim borcum vardı,alacağım kaldı deme,Sonra seni o iyigün dostu müdür cüklerinde kurtaramaz.

Kpt
6 ay önce

2 aylık maaşları daha ödeyemeyen bir şirket var ortada. Çok yakında iflasını açıklayacak bizlerde öküzün trene baktığı gibi bakacaz. Borajet in süreciyle birebir aynı

STAFF
6 ay önce
Cevapla  Kpt

Bunca zaman zamanında almışsınız maaşlarınızı , 2 ay beklemek zormu geldi?Biz 3000 tl maaş bekliyoruz sesimizi çıkarmıyoruz

mert
6 ay önce
Cevapla  Kpt

sn Staff, kardeş ister 3tl al ister 1000tl kimse kimseye ebdava para vermiyor! hakkımızı istiyoruz!

Staffa
6 ay önce
Cevapla  Kpt

Alacaz tabikide zamanında işinde olup alın terinle paranı kazanıp hayatını bu işe disipline ediyorsan hakkını zamanında alacaksın bunu istemekte ne var . Kraldan çok kralcı olmanın hiçbir akla mantığa dayalı yanı yok. 2 gün sonra iflas açıkladığında görecez sizleri . Bunun 3000 i 5000 i yok herkes evini geçindiriyor hayatını idame ettiriyor. Zamanında yatacak tabikide

Staff a
6 ay önce
Cevapla  Kpt

Senin bu yazdığına bizim orada hasss derler.

CPT
6 ay önce

Uzatmaları oynuyorlar.16 ocak milat

Tüm uçucu Ekibe
6 ay önce

Herkes alacağının peşine düşsün arkadaşlar sağlam bir sona frenleri boşalmış şekilde hızlı bir şekilde gidiyor Atlasglobal . Biz bu hikayeleri birkaç firmada çok iyi yaşadık alacağımızı yıllar sonra ya eksik aldık yada soğuk bir bardak su içtik . herkes kendini sağlama alsın. 2 gün sonra şirket yerinde sadece tabelası kalır bilesiniz. Saatlerce uykusuz ekmeğimizin peşinden koştuk, satsın birkaç tane ağzından hiç düşürmediği gayrimenkulünü de ödesin biz emekçilerin parasını Murat Bey bir zahmet . Kimse kusura bakmasın .

Yastık Altında
6 ay önce

Sayın ersoy,un sıfırdan 4-5 Atlasglobal kuracak kadar parası var gerçekte,Hiç duymadınızmı patronlar yumurtlamayı durduran tavuğu keserler,şu an olan bu,yoksaa para gani.

Mavi
6 ay önce

2 aydır maaşlar yatmadı, uçuşlar durduruluyor, nasıl düzelecek bu şirket?

Garip bir duygu (PART 2 )
6 ay önce

Geçen hafta işten çıkarıldığımıza dair bildirim kağıtları imzalattınız. Geçen 1 hafta süreçte SGK dan çıkış işlemlerimizi yapmadınız. İşe başvurusu yapıyoruz fakat çalışan pozisyonda görünme nedeniyle bir yere gidemiyoruz. Tazminatlar hakkında hafta içi arayacağız dediniz hafta bitti arayan soran yok. ATSTEAM ne yapmaya çalışıyorsun ?????

CPT
6 ay önce

Staffin almadığı maaslarla

Yorumu Size Bırakıyorum
6 ay önce

ATLASGLOBAL
AtlasGlobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, 2020 yılında 75 uçakla yılda 240 bin saat uçuş yapan bir havayolu şirketi olacaklarını ifade etti.

Hiç
6 ay önce

önce maaşları yatırsınlar bakalım

???????
6 ay önce

20018 de yazılı paylaşmıştı hatırlıyorum yalan dolan 2020 geldi nerde 66 uçak ??? uçaklar havada galiba milli yerli uçak gibi yazıkklar olsun çalışanların bütün hayallerini yıktınız.

Ahahaha
6 ay önce

Buna tıp dilinde hayal görmekle bağdaştırılan bir hastalık adı veriliyor ama ben söylemeyeyim anladınız siz . 75 uçakmış şuanda şirketin kasasında bırak uçak kiralamayı veya almayı , drone alacak para yok bunu yöneticiler çok iyi biliyor. Orda burdaki abilerini arayıp iş arıyorlar ama meslektaşlarına bunu söyleyemiyorlar ah bu pilot camiası.

B....A
6 ay önce

yorumu size bırakıyorum …. bu yorumu 2017 yılında sayın Ersoyun yaptığı basın açıklaması. Güzelim bu şirket ilklerde mükemmeldi çünkü bu şirkete girmek torpil istiyordu tanıdık yoksa giremiyordun. Eskilerden kalan değerli işi bilen 50 çalışan vardır yoktur . Sonra bir fırtına geldi nerede yalaka soyguncu üçkağıtçı hülocu ve sapık varsa doldu taştı bildiğin yol geçen hanı oldu .. Yazıkki ne yazık üzülüyorum. Atlası o kadar çok sevdiğimden yazıyorum bunları bu şirket bunları hak etmiyordu. Saygılarımla

Dürüstlük
6 ay önce

Ya bir patron dediğin adamın yalanı dolanı olmaz yazılı veya sözlü açıklama yapar kararı neyse planı neyse çalışanlarıyla paylaşır dürüstçe ne olacaksa olur . Büyüyoruz yıldızlı havayolu olduk hedeflerimiz büyüyor sadece kendini kandırırsın çünkü genel müdürlükteki yalakalarınız size hayeller kurmanıza neden oluyor o yalakalarınız hülocularınız sadece kendi koltuğunu düşünüyorlar yanlış bir karara bile sırıf yalakalık olsun diye evet diyen müdürleriniz var.
Çalışanlarız hergün işe geldiğinde acabalarla gelmesin korkularıyla gelmesinler yazıktır yapmayın kararınız neyse çıkın dürüstçe söyleyin.

STAFF
6 ay önce

Ucuz yalaka benzetmesini size iade ediyorum.Bu platformda beğenmediğiniz yoruma bu şekilde cevap vermeniz zaten seviyenizi göstermekte diye düşünüyorum.Bu şekilde ucuz laflarla hak aranmaz.Kendinize çok güveniyorsanız sizi tutan ne var anlamadım?Bu ülkede hukuk var,avukat var,mahkemeler var.Çekersiniz ihbarnameyi 2 aydır maaş alamıyorum diye ararsınız hakkınızı…Tek taraflı fes eder ,uzun sürede sürse sonunda alırsınız maaşlarınızı…Ama bu şekilde kimse davranmıyor ,ulu orta salladıkça sallıyor..Cesaretiniz anca sanal ortamda …Ne çok istiyormuşsunuz şirketin batmasını..Teknik kısmı hariç tutuyorum , kaçınız başka bir yerde iş bulabilir?Sanki hepinizi THY çağırdıda , Atlası seçtiniz…. KPT rumuzu kullanan kullanana..Adını yazacak cesareti olmayanlar ,benim yazdıklarıma yalaka benzetmesi yapıyor…..Komik ….