ATLAS GLOBAL KAPTANLAR HARİÇ BUGÜN MAAŞLARI ÖDÜYOR

ATLAS GLOBAL KAPTANLAR HARİÇ BUGÜN MAAŞLARI ÖDÜYOR

 

Bildiğiniz üzere Atlas Global 21 Aralığa kadar uçuşlarını durdurmuştu. Atlas Global’in bu sancılı sürecinde çalışanların maaşlarını alıp alamayacağı sıklıkla tartışılan konulardan biri idi…

Bugün Airlinehaber’e gelen bir habere göre ATLAS GLOBAL’in bugün çalışanların maaşlarının ödeneceğini,Ancak kaptanların maaş ödemelerinin ancak haftaya yapılabileceği söylendi 

Geri

25
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Yalannn

Kim dedi bunu ?,Teknik bölümden haberiniz varmı?İnanmıyorsanız açın telefon sorun,tanıdığınız birileri mutlaka vardır,1 ayliğına maaşların yarısını alma belgesi imzalatıldı herkese ,yani çalışanlar maaşlarının yarısını alacak,ayın 31 indede ne olacağını tahmin ediyorsunuzdur,Belgeyi imzalmayanlar ısten çıkarıldı,tazminatıda zorunlu olarak 6 taksit yapıldı,Kabul etmeyen mahkemeye gitsin 2 sene uğraşsın dendi,üstü kapalı olarak.Doğrusu bu.

emekli havacı

Bende duydum bunu ve doğru, maaşın yarısını vermek nedir ayol,Müdürler hiç maaş almasın madem,onlar kepçeyle götürüyor zaten normal zamanda, Alınmayan maaşın yarısı sonradan ödenir inşallah,umarım bunu taahhüt etmişlerdir, Şener Şen in ,filmindeki Banker Mahmut karakterini geçmiş bunlar valla.

BAB

Bu süreçte herkes taşın altına elini koyacak kusura bakmasınlar. Hiç bir şirkette bu kadar personelini düşünen yönetim yoktur. Teknik En zor zamanda çalışanların maaşını vermiştir. Onur aır yıllardır aynısını yapıyor.

HEYY BAB

Bab ,Onur Aır e neden sataşıyorsun kardeşim,konu belli,Onur air karınca gibi çalışıyor şu an.Çalışanı ne kadar düşündüğünüz görülüyor ,gece gündüz uyku girmiyor gözünüze,diyicek bi şeyin yok Onura sataşma

BAB

Yazım yanlış anlaşılmış galiba. Demek istediğim. bu zor zamanlarda herkes fedekarlık etmesi onuraır örneği verdim çünkü çalışanları ekmek yediği yere ihanet etmiyor. maaşları yarım ettiği dönem bile herkes çalıştı. Teknikte de bu zor günler bitene kadar yarım alsa ne olur işsiz kalmaktan iyidir. Ya atlas desydiki bütün personeli çıkarıyorum kapatın bütün birimleri ne olacaktı. Atlas bu durumdan en kısa sürede toparlayacak. Havacılıkla ilgisi olan herkes bilsinki Teknik yönetimi personel çıkarmamak için çabalıyor .

Kaptan

Maaş alıp almamak değil de asıl sıkıntı belirsizlik. En küçük bir update de bile mail atılan bizler keşke geleceğimizi ilgilendiren meselelerde de bilgilendirilsek sağdan soldan duymasak. Ayın beşine göre yapılan hesaplar verilen sözler bu şekilde havaya gitmemiş olur en azından önlem almaya çalışırız. Bakalım asıl dönüm noktası 2 hafta sonra olacak. Tamam mı devam mı ? Bu arada kimse biz pilotları dert etmesin Mart gibi kimse açıkta kalmaz hatta ayrılanlar şanslı bile olabilir kim bilir???

Sacmalamıssın BAAB

İstersen daha fazla yazma Bab Bob,saçmalıyorsun cunki,ne demek istiyorsun Onur maasları surekli yarımmi veriyor yani ?Onuru kendine örnek gosteriyorsun,Son günlerde kac arkadasiniz Onurda işe basladı ,başlayacak bi say istersen,Ayrıca calisanları hain likle suclamanda ayrı bir kincilik,Sizden ayrılan calisanlarıniz ne yapıyorda hain oluyor merak ettim,Patronumu dolandırdılar? Sirketimi hortumladılar?Bence yarın en yakın hastanenin psikyatri bölümüne git tedavi ol,Saga sola calisana dogruyu soyleyene saldırma.

A.330

Çok yerinde ve gereken cevabı vermişsin eline yüreğine sağlık.Kimse onur aır hakkında kötü söz söyleyemez..

ATLAS

Lütfen haber kaynaklarınızı check edin.Bu ülkede artık herkes yalan söylemeyi prensip edinmiş.

Havacı

Haber doğru ve maaşlar yattı..sen kendi hesabını check et önce

Tknk

Acaba bizim hesabımıza neden para yatmadı? Ve söylentiler maaşın haftaya kalacağı. Yani kaynağınız size yalan söylüyor. Check edin kaynağınız

Tailcone

Bir havacılık çalışanı olarak yarım maaşı kabul edemem. Benim işyermle ilgili tek bagım paradır. Fedakarlık dediğiniz şeyin binde birini işveren yapmaz emin olun. Çok kazansa mesela çok mu zam veriyor?? Hayır. Ne kadar az zam versem o kadar kafasında hepsi. İşten cıkarma olunca hadi fedakarlık yaptım çıkarmıyım dıyor mu ?? Yok. Veya hadi fedakarlık yaptım size fazla izin verdim diyen var mı?? Yok. Hastasın, kaza gecirdin, yakının öldü hadi biraz izin veriyim sana diyen var mı?? Yok. Neyin fedakarlıgı bu?? Çalışıyosun para alıyosun. Para yoksa çalışmada yok arkadaşım.

Keşke

Keşke öyle olsaydı. Bugun yatırılması beklenen maaşım yatmadı.

LMC NACİ

Bu haberi görünce bir kez daha baktım hesabıma ama malesef.Maaş yok,yemek parası yok , henüz tık yok yani

Cpt

Biz maaşsız yaparız yeterki teknik abilerimiz alsın maaşlarını evlerini geçindirsinler.Tüm samimiyetimle

Teknik

Sizin kendinize ait dinarınız var galiba

Teknik

Maaş yok, para yok.

Editor Abiye

Editor abi Ats,Atlas ın teknik bölümü,patronu Atlasın patronu,Ats Atlasın işini yapıyor yani,aynı cati altinda ismi farklı sirket,Ats de neden maaş ödenmiyor diye bir yazı yaz o zaman.

Manager

Belki dediğiniz doğru olabilir..Ama atlas geriye çok iyi dönüyor..Kısacası vaziyet alın..

Tknk

Vaziyet alın sektöre bir sürü işsiz geliyor. Kışın ortasında havacılık ta nasıl iş bulunursa artık.

Dönüyormu ?

Ümidimiz o,bizde dönmesini istiyoruz,Ama bu şekilde dönemeye siz çok iyi diyorsanız,bütün havayolları sizin gibi yapsın,uçuşları durdursun, yolcuları,tatil için plan yapanları mahdur etsin,bilet ücretlerini ödemesin,sonra çok iyi dönüyoruz,Atlasın neden bu hale geldiği belli,