ATLAS GLOBAL İFLASINI İSTİYOR…

ATLAS GLOBAL İFLASINI İSTİYOR…

 

AirlineHaber olarak aldığımız son duyumlarda Atlas Global’in iflas kararını verdiği bilgisini almış bulunuyoruz.

İflas süreci nasıl sürdürülecek bu konuda bilgimiz yok. Ancak SHGM’de bulunan 500.000 Dolar teminattan önce devletin vergi borçlarını tahsil edeceği sonra da yolcuların mağduriyetlerini gidereceği söyleniyor.

Gelişmeler oldukça yayınlayacağız.

@AirlineHaber

Geri

88
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ayt base cpt

Murat gözümüzün içine baka baka yalan söyledin. Allah senin xxx versin. Yazıklar olsun sana verdiğimiz emeklere. Aylardır bize umut dağıttın geleceğimiz ile oynadın. Hakkımı sana helal etmiyorum inşallah burnundan fitil fitil gelsin.

Sevgili kaptanım

Bunca yaptıgı terbiyesizlıkere bakarak hala inandınız mı ona? Pess inanamıyorum size. Muratın yaptıklarını senın bacına kızına dostuna da yapabılırdı. Iyı aksamlar

Geciktin

Gec kaldin kaptan efendi gec.

IFLAS

Ya Kardesim adam soyledide sen niye inandinki demekki bir ayagi havada soylemis bence yalan sayilmaz;3 aydir herif catir catir yalan soyluyor siz inaniyorsunuz biz dogrulari soyluyoruz tepki yok;demedikmi ucmayin diye ama neyse siz inanmaya devam

E nediyim

siz uçuş ekibi jeddah da teknikle uğraştınız otelden gitmemiz için yalanlar zincirleri kuranlar kızlarla aynı otelde kala bilmek için . Sayın Murat bey benim için uçuş ekibi önemli her toplantıda dile getirdi sonuç …. Bu olaylarda en çok ağlayan uçuş ekibi oldu yazan yazana kirli çamaşırlarını ortaya döktüler .doğru olanda bu güne kadar sadece birbirlerinin yüzüne yalan dan bakmışlar. Teknik yine dimdik ayakta.

Eski çalışan

Insanlara haksız yere ihtar veren işten çıkaran uctetsiz izinlere gonderip kankilerini dis yatilara ozel ucuslara gonderen dil bilmeyen kankislerinizi purser yapan koltuk sevdasına kapılıp masum calisanlarin ekmekleriyle oynayan Asli Tokoz Neslihan yıldız ve yandaş yalaka gurubu noldu size kaldımı o insanlara tepeden baktığınız Kem odası ettiğinizi buldunuz nihayet yaşadığımızın en beterini yaşamanız dileğimiz haklarımız emeklerimiz haram olsun

Kimsen

Önunde saygıyla eğiliyorum…

Koltuk sevdası

Çok sevdikleri koltuk onlara da kalmadı

Kem

Kem için hak yerini buldu diyebiliriz insanların gözünün yaşına bakmadan “ay saçın açık,rujun pembe vs. Yok evrak unutmuşsun, yalan yanlış ihtarlar verip üstlere isimleri verenlere çok iyi oldu. şirketimiz için üzgünüM ama kem’e cok iyi oldu. Ağzına sağlık.

Allah büyük

Emziren anneleri bizde gittik zamanında diyerek yatıya gönderen kabin ekipler müdürleri değil mi o isimler.ancak azarlamak için çağıran bir sorunun olduğunda zamanım yok cnm diyen müdürcükler!!

Eski memur

Tatil istersin, tatiller iptal derler sonra bir bakarsın kankilerini antalyaya bodruma tatile götürürsün, senelik izin onların hakkı çünkü. Yolcuya yastık vermeyi unuttun hooop ihtar, ücretsiz izin. Amir sana hakaret etmiş, beğenmiyorsan git derler neden? amir kankitoşu. Geçerken selam veriyim dersin, ne oldu? Neden geldin derler. kem den birilerinin yalakasıysan, uçuştan yere geçersin. Eğitmen, şef olursun…. daha eğitimin ilk günü hiçbiriniz vazgeçilmez değilsiniz diyerek değersizliğimizi gösterirler…. hakkımı helal etmiyorum!!!

Kırmızı

Bu kadar şuursuz insanlarda barındırmış işte Atlasglobal… Şirket iflas etti olan bir tek KEM’e mi oldu 4000 kişi işsiz kaldı onlara üzüleceğine kuyruk acından dert yanmışsın. Kimbilir uçaktan ne yürüttün, yada kimle iş tuttun da atıldın? Kaşıklarınız akmış gibi konuşmayın bu kadar vasıfsız, kro, lisan bilmeyen, çoluk çocuk takımını başka şirket olsa bir dk. barındırmazdı iyi kötü ekmek yediniz şimdi meydanı boş bulup atıp tutmayın burada sizin gibi vasıfsızları kim ne yapsın?

Kırmızı ya

Bukadar vasıfsız insani kara kaşına mi aldınız işe alırken gözünüz körmüydü çünkü afa ya para lazımdı bunu niye söylemiyorsunuz ayrıca kem den ofise kadar herkes uçaktan bişey aldı almadım diyemezsiniz yalakalar

Kırmızıı-ııı

Nasıl aldıklarını biliyoruz tabii ki torpil konuşuyor ondan sonra da o vasıfsız torpilli kezbanlar başlarına bela oluyor. Bayıla bayıla almadıkları kesin..

Kırmızıya nazik bir cevap

Herkes hakettiği yerde;)

Tonton

Biri Antalya’da biri İsranbul’da bir havayoluna yönetici olmuş benden duymuş olmayın…

Cpt

Tüm süreci bizlere doğru ve zamanında yayınlayan ve bizlerden yana politika izleyen sefa inan ve airlinehaber ekibine teşekkür ederim. Bu yayın politikanız devam ettiği müddetce okurlarınız dahada artacaktır.

INANMADIK

Bu iflas hikayesine inanmadik bu is hileli iflas sen para kazanan sirketi bilerek bu hale getir ve emin ol bir cok kisi senin ve Genel Mudurun hakkinda suc duyurusunda bulunacak ve bu dosyaya mudahil olacak;oyle yok kolayca iflas falan

Yazıklar olsun...

İşte bu. İnsanların hakkını ye bitir sonra kaç. Allah iki cihanda yakanı bırakmaz inşallah.

Yazik...

Batma diye bir durum yok yaza 10 ucakla girecegiz param gelecek diyen ey patron,bizi kandiran sayin patron. Mahkeme ye vermiyelim diye bizi kandirarak elinize ne geçti????

Bukadar insani mağdur edilirken hicbir kurum buna dur demezmi?

Sghm neden bu insanlara sahip cikmiyor?

Pilotlar vakfi neden sahip cikmiyor?

Talpa ne is yapar?

Kabini koruyacak sendika nerede???

1990

Sendika mı….usta sen hangi şirkette çalışıyorsun..Sendika bir tek THY de oda en sarısından
..

Noname

Puhaaa başa gelince herkez konusuyor oldu.daha öncede insanlarin nedensiz yere canini yaktilar.ozamanda konuşsaydınız ya.ama yok herkez koltuk sevdasında.ohhhh iyi oldu.hakkim kaldı haram zıkkım olsun.

KELEBEK

yüzlerce çalışanın ahını almak…!!! Emekçilerinin haklarını umarım ödersin…Aylardır tek kuruş almadan sana hizmet eden insanlara karşı bu senin boynunun borcudur …Atlas Global….Murat Ersoy

Tebrikler

Adam toplanti yapiyor pazartesi gelip gene yalan soyluyor carsambaya odeyecem diye pilotlarda inaniyor gene valla arkadaslardan rica etsem banada calisirlarmi bu sartlarda belese acaba kendilerini simdi nasil hissediyorlar diye merak ediyorum hemde en cok konusup sikayet edenler ucuyor tebrikler tebrikler e bir daha tebrikler.

Mavi Atlasjetçi

Bu filoyla yola çıkılır mı? Ne kadar kararlı, istediğini bilen, birlik olabilen bir insan grubu. Bıraksan ateşte kül bırakmazlar, hepsine kocca bir alkış. Aferin size.

Kaçınılmaz son

Pilot adam para almadan uçmaz uçmamalıda, sana aylık maaşını ödeyemeyen bir şirket operasyon yapmamalı . Defalarca yazdım buraya yeni bir Borajet vakası geliyor bunu tecrübeyle sabit yaşamış arkadaşların dahil 3 ay boyunca bu şirket için uçması akıl işi değildi . Olması gereken son buydu bu şirket için . Sıfır kurumsallık sıfır profesyonellik sıfır eğitim . Kaçınılmaz son elbet gelecekti. Birlik olamayan bir 320 filosu var karşımızda bence hatayı birazda kendinizde arayın . İlk ay ihtarı çekip uçmuyoruz diyecektiniz . 10.000 lirayla ateşi alınacak adam değildir pilot adam !

Mavi atlas

Doğru, çok doğru.

No name

O kadar insanları kandırdınız ha para gelcek ha geldi yatı yatacak cocuk oyuncağına çevirdiğiniz. 3 ay maaş vermediniz sonunda işten çıkardınız insanları şimdide gelmiş iflas diyorsunuz. Bunu en başta yapacaktınız o zaman. İnsanları kek aldı diye işten çıkarttınız. Ayrımcılık desen hatsafada zaten. Yürüyen egolar sizi!! Öyle sandalyede oturmakla olmuyor bu işler. 3 aydır kem nerdeydi? Niye açıklama yapmadı? Niye sorunlarımıza yardımcı olmadı. Ama lafa gelince ailesiniz.icraat desen sıfır. İşten çıkartmak için ofise çağırırsınız ama insanları.
İşte böyle insanlarsınız. Kimsenin ahı kimse de kalmaz elbet çıkacaktır bir şekilde

No Name’e ithafen

Senin patronun yapacak açıklamayı KEM niye yapsın? KEM’e bir açıklama yapan oldu mu acaba? Her boku KEM’e atıp durmayın şirketin iflasının KEM ile ne alakası var. Bu kadar mı ahmaksın ya???