ATLAS DÜZELTTİ!

ATLAS DÜZELTTİ!

Dün yayınladığımız AtlasGlobal’in Köle İsauraları haberinden sonra yine tarafıma gelen mailde görüleceği üzere,hatanın düzeltildiği yazılmış. Önemli olan bu tür yanlışlıkların yapılmaması ve kurallara harfiyen uyulmasıdır.

Biz yaptık oldu mantığı yanlıştır ve her zaman olduğu gibi yanlış hesap Bağdat’tan döner. Çalışanlardan yana olan tavrıyla bilinen AirlineHaber bundan sonrada çalışanların sesi,kulağı olmaya devam edecektir. Tarafımıza yollanan her haber, araştırıldıktan ve emin olduktan sonra yayınlanmaktadır.

İşte o mail’de yazanlar

Sefa Bey Günaydın,
SHGM  daha öncede bu tür yazılardan sonra 2 denetim yaptı. Yine yapacaktır sayenizde bu nedenle size minnettarız . Ancak korkumuz şu daha önceki denetimlerde de şirket önceden haber alıp  hiç yapamadığı şekilde 2 haftalık roster ( program) yayınladı. Bizim roster günümüz dündü . Sizin yazınızda dün çıkıp şirket içinde de paylaşılmaya başlanınca bilin bakalım ne oldu. Şirket tüm talimatlare harfiyen uygun , dinlenme saatleri tutan bir roster yayınladı hemde 2 HAFTALIK.  2. haftanında uydurma olduğu o kadar belli ki. Haftada 6 gün uçan bizlere 2 gün off 2 standby 2 de gitgel bacakları verdiler. SHGM son 2 aya baksa yeter .. Olmaz biliyorum ama umudumuz bu . Dün hala şirkette bu yazanı bulursak ibreti alem diye şirkette sallandırmak lazım diye laflar dolanıyor. Bizde diyoruz ki mücadeleye devam edeceğiz. .Sizlerin desteği ve takibi olduğu müddetçe sevdiğimiz bu kurumda ekmeğimizi kazanmak ama insan gibi çalışarak kazanmak istiyoruz.  Süreci birlikte yaşayacağız.
Desteğinizden ötürü size tekrar teşekkür ederim.

 

Geri

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
her haberSHGMSefa INANİyi okuyunamir Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
amir
Ziyaretçi
amir

Peki: uçuşlarımızın yanında kıbrısdaki otelde hauskeeping görevimizi yapmaya devam edecekmiyiz? şirket doktorumuz o derin ordinaryüs bilgisi ile hastaneden almış olduğumuz gerçek raporları sahte kılıp bizi göz ucu ile muayene ederek uçuşa gönderebilecek mi? şirketimiz bu sezonda artan uçuş temposuna rağmen (haftada 6 uçuş) kış geliyor diye maaşımızı kesecek mi? Siz bunlardan bahsedin sefa bey.

0

0
İyi okuyun
Ziyaretçi
İyi okuyun

Herhangi bir düzeltme yapmadı . Mail yanlış anlaşılmış . Olayın üstü kapansın ve olası bir denetlemeye karşı önlem alınsın diye oynanan bir oyun. Lüffen maili iyi okuyun.

1

0
Sefa INAN
Yönetici

SHGM Genel müdürü ilgilenecek merak etmeyin. İlgilenmezse onuda yazarım.

1

0
SHGM
Ziyaretçi
SHGM

madem ki Atlasjet SHGM’nin gözünü boyamak amacı ile roster yapıyor, o zaman SHGM bu rosterleri ve hemen arkasından değiştirilen rosterleri düzenli olarak gönderebileceğimiz (tabii ki isimsiz olarak) bir imkan versin. anlamıyorum ya sadece biz mi çok akıllıyız?

0

0
her haber
Ziyaretçi
her haber

Maalesef size dernek kurulması ile ilgili attığımız haberi yayinlamadiniz o kadar da ilgili değilsiniz. Her haber vs yanlış cümle bunlar

0

0
Sefa INAN
Yönetici

Değerli kardeşim dernek kurulması haberi tabii ki haberdir ama bu suistimal ve kural tanımamazlık çok daha önemlidir. Bize gelen, yeni oluşum haberleri çok oluyor. Haber akışının önceliğine göre değerlendiriyor arkadaşlar.

0

0