AnadoluJet’ten Uçuran Günlere Özel %40 İndirim

AnadoluJet’ten Uçuran Günlere Özel %40 İndirim

 

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan havayolu AnadoluJet yolcularını avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor. Anadolu’nun her yerini EkstraJet paket ayrıcalıkları ile daha konforlu keşfetmek isteyenler için de indirimli seyahat deneyimi sunuyor.

Kampanya kapsamında; tüm yurtiçi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti biletleri, vergi ve harçlar hariç %40 indirimli fiyatlarla satışa sunuldu. 03- 04 Aralık 2019 tarihleri arasında AnadoluJet mobil uygulamaları ve  anadolujet.com web sitesi üzerinden AJYUZDE40 indirim kodu ile satın alınacak biletler  10 Aralık 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasındaki Salı ve Çarşamba günleri gerçekleşecek uçuşlarda kullanılabilecek.

Kampanya, aktarmalı ve Erbil seferleri hariç icra edilecek olan uçuşlarda geçerli olurken, Jetgenç ve bebek yolcu tipi dışında kalan tüm yolcu tipleri tarafından da kullanılabilecek. EkstraJet paketinde geçerli olacak olan kampanya için ayrıca     27 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 ve 17 Ocak – 3 Şubat 2020 tarihleri arası kapsam dışındadır.

Ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com web sitesinden, Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Geri
Etiketler:

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.