Airbus 340 Korkuttu!

Airbus 340 Korkuttu!

Airbus 340 teğet geçti

Kosta Rika’da rüzgarlı havada iniş yapan bir Airbus 340 tipi yolcu uçağının alçak irtifada iniş yapması, çevre sakinleri ve havaalanı yakınındaki karayolunda seyahat eden sürücülerde paniğe neden oldu.

Kosta Rika’da rüzgarlı havada iniş yapan bir Airbus 340 tipi yolcu uçağının alçak irtifada iniş yapması, çevre sakinleri ve havaalanı yakınındaki karayolunda seyahat eden sürücülerde paniğe neden oldu.

Kosta Rika’da, geçtiğimiz Pazar günü, Airbus 340 tipi yolcu uçağının Juan Santamaria Uluslararası Havaalanı’na iniş, yaparken normalin altında alçalması, çevre sakinleri arasında paniğe neden oldu. Havaalanını çevreleyen çite birkaç metre mesafede uçan uçak, yakındaki karayolunda seyahat eden sürücüler tarafından görüntülendi. Çevre binalarda oturan insanlar, büyük heyecan yaşadı. Uçağın evlerini salladığını iddia eden insanlar, çok şaşırdıklarını söyledi.

Havaalanına yakınındaki bir restoranın sahibi olan Francisco Portillo,”Bu çok sıra dışı oldu. Restoran doluydu. Biz uçakları görmeye alışığız. Ancak bu yolcu uçağının oldukça yakından uçması bizi şaşırttı dedi.

Ancak havaalanı yetkilileri, uçağın kontrollü bir iniş yaptığında ısrar etti, sıra dışı bir durumun olmadığını öne sürdü.

Yetkili, “Tabii biraz daha yüksek olabilirdi, ancak uçağın irtifa ve açısı yine de iyiydi” diye konuştu.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments