AirAsia da filosunun büyük bir kısmını yerde tutacak

AirAsia da filosunun büyük bir kısmını yerde tutacak

 

Havayolu grubu tarafından yapılan bir açıklamada; ”AirAsia Group’un filosunun çoğunu, korona virüsü salgınının bölgedeki çeşitli ülkeler tarafından uygulanan kapsamlı ve artan sınır kısıtlamalarına yol açmasından sonra yerde tutma kararı aldıklarını” söyledi.

“AirAsia, misafirlerinin ve çalışanlarının güvenliğini ve refahını her zaman birinci öncelikte tutuyor.Hükümetler, ev karantina emirleri de dahil olmak üzere seyahat ve hareket kısıtlamaları uygularken;  AirAsia, herkes için güvenli bir şekilde uçmayı sürdürmek amacıyla virüsün yayılmasını engellemeye de yardımcı oluyor ”dedi AirAsia ve ”durum düzelir düzelmez hizmetlerini eski durumuna getirmeye hazır olacaklarını” da belirtti.

Etkilenen tüm konuklara e-posta ve SMS ile hemen bildirim gönderilecek. Bu konuklar; uçuş rezervasyonlarını, 365 gün boyunca gelecekte kullanılmak üzere geçerli bir kredi hesabına dönüştürme veya 31 Ekim 2020 tarihinden önce başka bir tarihe herhangi bir ücret ödemeden uçuşlarını sınırsız sayıda başka bir tarihe taşıma seçeneğine sahiptir. Söz konusu değişiklikler, Airasia.com veya support.airasia.com adreslerindeki AirAsia sanal Allstar AVA uygulamasından yapılabilir.

Geri
Etiketler:

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.