ABD’ye ‘TRK’yle uçtu

ABD’ye ‘TRK’yle uçtu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yapacağı kritik görüşme için dün özel uçak ‘TRK’ ile ABD’nin başkenti Washington’a gitti.

Erdoğan’ı Esenboğa Havalimanı’ndan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu uğurladı.

Eşi Emine Erdoğan’la birlikte ABD’ye giden Erdoğan’a temasları sırasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın eşlik etti.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
trk
7 ay önce

Adamın icadıyla adama hava atmaya amma da meraklılar. Tulumbada su bitti,tasarruf yapmalıyız diyorlar ama 3-5 kişi için koskoca uçağı kullanıyorlar. Devlette 13 uçak,3 helikopter,120 bin makam arabası var ki çoğu lüks alman markaları en son saraya 80 milyon tl ye 4 tane daha özel makam arabası alındı. Uçakla,sarayla,arabayla,kılık,kıyafetle itibar,prestij olmuyor insanına verdiğin değer,refah düzeyinin yüksekliği,eğitim,adalet,eşitlik,spor,sanata duyduğun önemle olur ama kimin umurunda?

Kel
7 ay önce

Uçağınız güzelmiş sayın Cumhurbaşkanım